Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Świąteczne oraz noworoczne życzenia dla forum

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Świąteczne oraz noworoczne życzenia dla forum

Post autor: Quake96 »

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, oraz Nowego Roku, chciałbym życzyć całej ekipie forum, oraz wszystkim forumowiczom, Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Obyście te święta spędzili w rodzinnym gronie, a zasiadając do wigilijnego stołu poczuli magię tych świąt. Niech i Mikołaj zagości w waszych domach i zostawi pod choinką dużo prezentów. Mam także nadzieję, że nowy rok będzie dla was jeszcze lepszy, a wkład w nasze forum był jeszcze większy. Oby przybyło nam wielu nowych userów, a Administratorowi, oraz Moderatorom, życzę mniej problemów z użytkownikami, a więcej radości z budowania tej wspaniałej społeczności :)
SCEE™

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Dziękuje serdecznie!
Obrazek

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Rychło Marychno, jak to powiadają (chciałem złożyć życzenia z rana, ale nie dało rady), lecz święta jeszcze trwają, więc składać życzenia nadal można.

Więc, ja również Życzę wszystkim użytkownikom, Zdrowych, Pogodnych i Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku. By w nadchodzącym roku, przybyło na forum jeszcze więcej użytkowników, szczególnie tych aktywnych.
Byśmy kolejny rok wracali do naszych ukochanych konsolek, bawiąc się przy nich jak za dawnych lat przy ulubionych grach, oraz żebyśmy za rok, znów mogli wszyscy razem przebywać tu.... w ŚwieciePSX.
Czego Wam i sobie Serdecznie Życzę :)

Awatar użytkownika
Ergonest
-#
Posty: 1
Rejestracja: pn 26 gru, 2011 14:45
Kontakt:

Post autor: Ergonest »

Nawzajem Życzę Wam Oraz Szczęśliwego nowego roku !! :mrgreen:

ODPOWIEDZ