Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Nowy dział dla "nowych"

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Nowy dział dla "nowych"

Post autor: McMarycha »

Witam Was ostatnio przebywając na forum o tematyce dotyczącej konsola Billa Gates'a
zauważyłem dość ciekawy dział pod nazwą "Dla Świeżaków". Pomyślałem czy nie wprowadzić takiego u nas, zważając na "nowych" lub nie doświadczonych użytkowników tego forum którzy ciągle tworzą podobne tematy bo nie chcą lub nie potrafią szukać. W pewnym stopniu pomogło by to w utrzymywaniu początku na forum. W takim dziale tematy mogły by tworzyć osoby nie posiadające 20-30 postów. A bardziej doświadczeni użytkownicy w czasie nudy pomagali by "nowym". Dział ten by tyczył się wszystkich konsol Sony a może i nawet innych firm.
Co sądzicie o takim pomyśle ?


Przykład tutaj
(w razie problemu proszę usunąć link)

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

Szczerze to pomysł nie jest zły no ale czy naprawdę nowy dział powinien być robiony a nie lepiej temat w dziale POMOC ?? bo jak ktoś ma zamiar coś pobrać od nas to zarejestruje się pobierze i tyle byśmy go widzieli a jeżeli komuś zależy by zostać dłużej to i poświęci troche czasu na ogarnięcie co i jak ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Ale wiesz co, jak ktoś wpada tutaj zeby cos sciagnąć to nie będzie się interesował forum, a jak ktoś będzie chciał to napisałby w takim właśnie temacie. Ewentualnie SB

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Po co to? Zrobi się śmietnik, od takich rzeczy jest dział "Pomoc". Do tego ten dział jest uniwersalny, gdyż korzystają z niego i nowi, i stali użytkownicy.

Ich forum jest tak zrobione, że ten dział u nich jest konieczny, u nas nie.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Zresztą szczerze mówiąc, to na ok. 50 nowych userów, tylko 1-2 to stali userzy, a reszta to pijawki. Więc nawet nie opłaca się tworzyć takiego działu. W razie co przecież zawsze ktoś jest na SB to można podpytać.
SCEE™

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

No może i tak ale wkurza mnie jak co chwila powstają takie same tematy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Bywa ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

mcmarycha, nie płakuniaj dobrze będzie tak jest na każdym forum bywa ale dobrze że powstają tematy bo na tym to polega inaczej forum by w miejscu stało :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

markomen1 pisze:mcmarycha, nie płakuniaj dobrze będzie
hehehe Teraz to dowaliłeś. :D


Co do tematu, to już wyżej pisałem i dodam tylko, że takie tematy powstawały, powstają i powstawać będą. To nie uniknione jak spam, więc nie ma sensu zakładać kolejnego siedliska trolli i spamu.
SCEE™

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

No moze i tak w sumie tamto forum jest mocno popularne a nasze już nie tak bardzo

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

mcmarycha, Jakie tamto forum ?? ciekaw jestem jak by co to linka na PW podrzuć :D
Obrazek

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Masz tam na górze w przykładzie

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

mcmarycha pisze:No moze i tak w sumie tamto forum jest mocno popularne a nasze już nie tak bardzo
Jak to nie popularne? :) Jesteśmy jednym z lepszych forów o PSX/PS2 ;)


@markomen1 - Chodzi o forum do którego link dał MC, w pierwszym poście
SCEE™

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Ale zobacz, forum o konsolach sony jest duzo a jezeli chodzi o x'y to jest mniej i dlatego to które podałem jest bardziej popularne, np. w dziale dla swiezaków średnio ok w ciagu dnia jednocześnie 80osób przegląda jeden dział u nas nawet takich frekwencji nie ma

xzer0

Post autor: xzer0 »

Wg mnie niektórym użytkownikom nawet taki dział nie pomoże. Jest na to dużo dowodów. Pisanie w "downloadzie" gdzie pisze wyraźnie i na czerwono w dodatku "zakaz postów bez linków".

ODPOWIEDZ