Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Nowy dział

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Nowy dział

Post autor: Hudy »

Pomyślałem sobie o nowym dziale który umożliwiał by zadawanie szybkich pytań i pisanie szybkich odpowiedzi.

Nie śmieciło by to głównych działów forum, a na forum byłby porządek.
Jakiś Nowy użytkownik mógłby zadać szybkie pytanie a nie pakować się w główne działy.
Taki dział mógł by się nazywać "Szybka Interwencja".

Po jakimś okresie czasu dział ten byłby czyszczony do zera.


Co wy na to ?

Stalliion
-#
Posty: 179
Rejestracja: śr 14 lip, 2010 12:20

Post autor: Stalliion »

Dobrze jest jak jest, a tematy typu 'pytanie - odpowiedz' moga sie pozniej przydac innym, wiec szkoda je usuwac (chyba ze to naprawde jakies durne pytanie).

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Szybkie odpowiedzi są na SB

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

mcmarycha, Od kiedy są szybkie odpowiedzi na SB ? Limit trzeba odczekiwać, a może zwalić się trzech na raz i co wtedy ? Jeden będzie pisał przez drugiego i nikt nic nie zrozumie.

Zresztą SB się kasuje a ktoś mógłby wrócić jeszcze przez jakiś czas do swojego tematu i dopytać o potrzebne mu rzeczy.

Stalliion, Pytania które mogły by się przydać zostawały by przenoszone do odpowiednich działów, reszta do kosza.

I nie możesz nazywać problemów niektórych nieznających się ludzi "durnymi pytaniami", jesteśmy tu po to aby pomagać.

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Tak ale wiesz co ja też już proponowałem nowy dział i w sumie inni mają racje jest jak jest i niech tak na razie zostanie

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

Jednak myślę że jest to dobry pomysł i chciałbym usłyszeć coś na ten temat od Administratorów bądź Moderatorów.


Pomimo całej krytyki obstaje przy swoim, mniej roboty dla Moderatorów i Administratorów.
Nie będzie trzeba każdemu przypominać o tym że pisze w złym dziale, przenosić bądź kasować tematów, opieprzać i wlepiać kupy "warnów".

Przykładowo ktoś może wpaść zarejestrować się i zadać jedno pytanie, dostanie na nie odpowiedz bez zbędnych "bla bla bla, zły dział, regulamin, ban, kick" itd.
Zapamięta że jesteśmy porządnym i przyjaznym dla Lajkoników forum, a być może poleci nas kiedyś innym osobą.

:)
Ostatnio zmieniony pt 23 mar, 2012 19:46 przez Hudy, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

A myślisz, że dzięki temu, userzy będą szybciej odpowiadać, bo nie sądzę. Dobrze jest jak jest. Ja jeśli jestem na forum to staram się jak najszybciej odpowiadać (o ile potrafię).
SCEE™

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Jestem przeciwny kasowaniu tematów po jakimś czasie, szczególnie tych zwierających pomoc na konkretny temat. I z takim ruchem jaki mamy obecnie jeden wspólny dział dla poważnych i tych mniej pytań jest ok. Póki co.

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

Cytuję samego siebie ;)

"..Pytania które mogły by się przydać zostawały by przenoszone do odpowiednich działów.."

ODPOWIEDZ