Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Dwa problemy...

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Dwa problemy...

Post autor: Quake96 »

Siema :)

Skoro powinniśmy zgłaszać wszelakie błędy z funkcjonowaniem forum, to tak też uczynię :P


Otóż wczoraj w nocy zauważyłem że czas na forum przestawił się o godzinę i kilka minut (około 8) do przodu. Czy u was też to występuje, czy to może coś z moimi ustawieniami?

Jeśli to wina forum, to prosiłbym admina o poprawienie czasu :)


Drugi problem pojawił się przed chwilą. Otóż chciałem napisać posta na SB, a tu komunikat:

Informacja: Nie moźesz wysłać nowego postu tak szybko po poprzednim, zaczekaj chwilę i spróbuj ponownie


Ktoś powie że po prostu za szybko piszę, ale problem w tym, że poprzedniego posta pisałem jakoś minutę wcześniej. A teraz nie mogę już wcale dodawać postów :/

Wy też macie z tym problemy?
SCEE™

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

1. Ja mam taki sam czas jak na PC
2. U mnie ten problem nie wystęuje

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

U mnei tak samo jak u mcmarycha
Dodam, że przed chwilą też chciałem za szybko dodać nowy post i się info pojawiło jednak po chwili już mogłem normalnie
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

No u mnie też już wszystko wróciło do normy.
SCEE™

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

Ja mam propozycję, a nie chce nowego tematu zakładać bo nie ma sensu więc tutaj napisze.
Fajnie by było jakby był jakiś dźwięk gdy ktoś napisze coś na shoutboxie. Nie trzeba by siedzieć ciągle i patrzeć czy ktoś odpisał, tylko by się wykonywało inne czynności a gdy ktoś napisze coś to można od razu odpisać, a nie sprawdzać co 10 sekund. Co Wy na to?
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Można by było np taki jak na fb gdy wiadomośc przychodzi

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Była już taka propozycja -,-'

Nie przeszło...
SCEE™

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

ostatnio nie byłem na bieżąco więc skąd miałem wiedzieć, że już było? spoko, ale szkoda
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Odświeżam.

Ostatnimi czasy na shoutboxie powstały dwie propozycje zmian.

Pierwsza z nich była już dwa razy (w tym raz powyżej) składana. Chodzi o dodanie dźwięku nowego wpisu do shoutboxa, z możliwością wyłączenia go. Nie jest to tylko mój pomysł, ale już kilku userów pisało iż przydałaby się owa modyfikacja, bo nie każdy ma zawsze otwarte okno z czatem a taki dźwięk informowałby o nowym wpisie. Oczywiście jak wyżej pisałem, można byłoby go wyłączyć jeśli komuś przeszkadza ;)

Druga prośba tyczy się limitu między dodawaniem postów. Ostatnimi czasy często na SB dochodzi do długich i intensywnych dyskusji, a nie jednej osobie przeszkadza dość długi i denerwujący odstęp czasowy między dodaniem nowego posta. Tu też powstała propozycja, aby dla VIPów ten limit został zniesiony, lub zdecydowanie skrócony.


Kto jest za?
SCEE™

Awatar użytkownika
CyborgGamingBlog
-#
Posty: 94
Rejestracja: sob 20 paź, 2012 18:10
Kontakt:

Post autor: CyborgGamingBlog »

Jestem zdecydowanie za wprowadzeniem obydwóch zmian. Podpisuję się pod tym obydwiema rękami i nogami. ;)
PSX SCPH-7502
PSX SCPH-9002 x2
PS2 FAT SCPH 39003
PS2 Slim SCPH 90002
PSP Slim&Lite 3004 Vibrant Blue
Xbox Classic
Xbox 360 Slim 250GB

xzer0

Post autor: xzer0 »

Jak mawiał Wałęsa "Jestem za, a nawet przeciw". Czyli popieram.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Nie chciało mi się tworzyć nowego tematu, dlatego piszę tu. :)
Pod postami jest ścieżka do tematu. W tym temacie jest to -> Świat PSX - Forum PlayStation (Psone) Strona Główna » Forum » Forum » Dwa problemy... Jeśli klikniemy na pierwsze "Forum" to wyświetla mi się strona bez tła. Dzieje się tak po wejściu do każdej ogólnej kategorii z poziomu posta cofając się. Normalnie nie można w nie wejść bo są to te kategorie na niebieskim pasku, które po kliknięciu się chowają. Jednak jak się cofamy tym paskiem właśnie to tak się dzieje.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Prawda, potwierdzam ;) Też tak mam.
SCEE™

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

ExGamer pisze:Nie chciało mi się tworzyć nowego tematu, dlatego piszę tu. :)
Pod postami jest ścieżka do tematu. W tym temacie jest to -> Świat PSX - Forum PlayStation (Psone) Strona Główna » Forum » Forum » Dwa problemy... Jeśli klikniemy na pierwsze "Forum" to wyświetla mi się strona bez tła. Dzieje się tak po wejściu do każdej ogólnej kategorii z poziomu posta cofając się. Normalnie nie można w nie wejść bo są to te kategorie na niebieskim pasku, które po kliknięciu się chowają. Jednak jak się cofamy tym paskiem właśnie to tak się dzieje.
Też to niedawno zauważyłem, zbadam to :)

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

Ja mam taki problem że po napisaniu paru postów na sb forum w krótkim czasie mnie wylogowywuje i gdy przy następnej wiadomości na sb wyświetla że nie mam uprawnień admina lub moda aby wykonań tą czynność. Dziwne.

ODPOWIEDZ