Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Waluta na forum

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Waluta na forum

Post autor: LukasTe »

Dzisiaj przy okazji wprowadzania kilku mniejszych modyfikacji, które być może zaobserwujecie pokusiłem się o coś większego, a mianowicie stworzyłem walute :)

$$$

Każdy użytkownik na starcie otrzymuje 5$ (czyli od teraz wszyscy mają 5$. Niestety nie zdołam podliczyć ile, komu powinno się należeć do tej pory).

Jak zarobić?
- dodanie nowego tematu [10$]
- każda odpowiedź innych użytkowników w naszym temacie [1$]
- nasza odpowiedź w temacie [5$]
*BONUSY:
Za posiadanie rangi specjalnej:
VIP - 2 000$
SUPER VIP - 4 000$
Uploader - 5 000$
Uplinker - 5 000$
Przyjaciel - 6 000$
W przypadku awansu dopłacana jest różnica. Gdyby zaistniała degradacja nic nie jest odejmowane.
Za wpłacone pieniądze:
1 PLN to 100$. $ za rangi przydzielane oddzielnie po przekroczeniu minimum wpłaconej kwoty i otrzymaniu rangi.

Na co wydawać?
Wirtualnymi pieniędzmi możemy zapłacić innemu użytkownikowi za pomoc, poprostu oddać z dobrego serca lub zaoferować w zamian za np. podanie linków do szukanej gry.
*EKSTRA
Za wirtualne pieniądze możesz kupić specjalne rangi! (o chęci zakupu proszę pisać w tym temacie).
Obrazek - 20 000$
Obrazek - 50 000$


System jest jeszcze w trakcie testów. Czekam z niecierpliwością na wszelkie opinie i sugestie. Czy to zbędny bajer czy może ciekawe urozmaicenie?



[ Dodano: Nie 01 Mar, 2009 10:16 ]
Obniżenie wynagrodzenia za założenie tematu i odpowiedź. Reset stanu konta. Faza testów ;-)

[ Dodano: Wto 24 Mar, 2009 00:00 ]
Dodano więcej możliwości, przyznano bonusy.

[ Dodano: Sro 25 Mar, 2009 17:04 ]
promocyjne ceny rang.

ODPOWIEDZ