Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Do wygrania Pendrive z dowolnym grawerem!

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

xzer0

Post autor: xzer0 »

Ja nie wierzę w to forum. Wszystko oparte na warezie którego nie ma. Proponuję trochę przebudować forum. Zmobilizować jak największą ilość osób znających się na sprzęcie. Z downloadu to tylko homebrew i inne ciekawostki. Stworzyć działy w których użytkownicy będą mogli pisać swoje recenzje. Odpowiednie działy pomocy i poradników. Trzeba wszystko tu zmienić. Bez bardzo dużej aktywności administratora i moderatorów nic się nie zdziała. Konkursy żadnych rezultatów nie przyniosą. Lepiej założyć temat "twoja wizja światpsx" i poskładać kilka pomysłów w jedno, aby wprowadzić to w życie. Takie forum od użytkowników dla użytkowników. Ale to jest tylko moje zdanie. Mamy zdolnych użytkowników. Wystarczy to wykorzystać.

Awatar użytkownika
CyborgGamingBlog
-#
Posty: 94
Rejestracja: sob 20 paź, 2012 18:10
Kontakt:

Post autor: CyborgGamingBlog »

Xzer, jestem na tym forum od niedawna, ale obserwuję już bardzo długo i zgadzam się z tobą. Aktualnie 80% użytkowników przychodzi tu tylko po gry i pomoc.
PSX SCPH-7502
PSX SCPH-9002 x2
PS2 FAT SCPH 39003
PS2 Slim SCPH 90002
PSP Slim&Lite 3004 Vibrant Blue
Xbox Classic
Xbox 360 Slim 250GB

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

xzer0, masz rację (to że moja aktywność musi być o wiele większa to doskonale wiem). Ciągle mam w połowie dokończony portal, który ma nieco przyczynić się do zmian.

Temat dotyczący pomysłów już jest na forum.

ODPOWIEDZ