Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

E-Mag ŚwiatPSX Reaktywacja

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

E-Mag ŚwiatPSX Reaktywacja

Post autor: ExGamer »

Witam.

Postanowiłem w końcu ogłosić oficjalnie, że E-Mag Świata PSX powstaje ponownie, tym razem pod moim kierownictwem. Mam nadzieję, że uda się tym ukończyć go do świąt, bo taka jest oficjalna planowana data premiery. Czyli dokładnie 23 albo 24 grudnia. E-Mag będzie dwumiesięcznikiem lub kwartalnikiem - jeszcze tego nie ustaliliśmy. Na obecną chwilę mamy osobę, która zajmie się składaniem numeru. Orientacyjnie ma mieć od 10 do 20 stron. To będzie zależało od ilości materiałów, które dostanę do 15 grudnia, kiedy to jest DEADLINE dla redaktorów.

Na chwilę obecną mamy:

Recenzje MediEvil, Xena:Warrior Princess mojego autorstwa

Wszystkich chętnych do współtworzenia magazynu proszę o kontakt na PW.
MINIMALNE WYMAGANIA co do pisanego tekstu to objętość 1500 znaków.

Zastanawiam się, czy zaliczyć opublikowane już wcześniej teksty do ramówki, czy nie? Tutaj pytanie do biorących udział w akcji. Czy jesteście za tym, czy raczej wolicie, aby E-Mag był z zupełnie nowymi tekstami?

NIE PISAĆ ZBĘDNYCH POSTÓW!
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Co do dołączenia obecnych tekstów, to wszystko zależy od ilości materiałów które zostaną dostarczone do powiedzmy 12-13 grudnia. Jeśli na ten czas będzie tego mało, to można dorzucić istniejące już recki itd. ;) Takie jest moje zdanie.


PS: Temat przydałby się raczej przenieść do VIPowni ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Dostałem O ZGROZO 0 materiałów. No cóż. Chyba jednak czasy kiedy PSX był głównym obiektem zainteresowań publicystów minęły. Jakby co to teksty dalej przyjmuję, ale magazynu na razie NIE WYDAJĘ.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Wybacz, ale okres przedświąteczny, plus dodatkowe obowiązki niezbyt sprzyjają pisaniu. Nie lubię pisać "na siłę". Ja piszę pod wpływem chwili, gdy na przykład dana gra mnie zainteresuje. Ale obiecuję że niebawem postaram się odpalić szaraka i gdy tylko "chwyci mnie" jakaś gra, to o niej napiszę ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Ehh. Tak pomyślałem, kolejne święta, kolejny odkop wypada zrobić. :) Kochani, jest ktoś chętny na tworzenie magazynu? Raczej kwartalnika w najlepszym wypadku, a jeśli w ogóle się uda to rocznika. :) To może być dla nas dobry rok. Odbudujemy pobieralnię, coś się zacznie dziać. Co wy na to?! :roll:
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Mogę w to wejść ale nie wiem czy mam "to coś" co pozwala pisać artykuły na jakimś przyzwoitym poziomie
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Niekoniecznie musza to być artykuły. Znasz się na grafice, edycji, korekcie, możesz robić wywiady, cokolwiek. :)
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ