Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Porządki z linkami w dziale download

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Porządki z linkami w dziale download

Post autor: LukasTe »

Kilka prób porządkowania działu już było. Teraz jednak plan jest prosty, a potrzeba jedynie chętnych użytkowników do działania.

Teraz będziemy usuwać te posty w których są tylko i wyłącznie nieaktywne linki. Jeżeli w wiadomości jest też opis gry to usuwamy info dot. nieaktywnego już linku, a zostawiamy info dotyczące samej gry.

Uprawnienia do takich działań mają moderatorzy, dlatego gdyby ktoś chciał być moderatorem działu Pobieralnia to niech zgłasza swoją kandydaturę w tym temacie :)

Pozostali (w szczególności up - linkerzy, loaderzy) mogą wspomóc forum dodawaniem nowych aktywnych linków. Szczególnie jest to istotne przy tych grach gdzie nie ma już żadnego dobrego.

Ja teraz zająłem się działem PSX i ten chce w pierwszej kolejności uporządkować ale inne też są ważne ;)

ps. przypominam, że za upload gier można otrzymać teraz VIPa i SVIPa
- http://swiatpsx.pl/zostan-vipem-vt11.htm

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Większość moich upów będzie uzupełniona, także, jeśli jest to jedyny post w temacie prosiłbym o jego nieusuwanie. Natomaist, jeśli jest to tylko reup z nieaktywnym liinkiem nie mam nic przeciwko usuwaniu. :)
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

ExGamer, ok Twoje posty zostawiamy i czekamy na nowe linki :)

Awatar użytkownika
Baero
-#
Posty: 21
Rejestracja: wt 11 paź, 2011 15:15

Post autor: Baero »

Zgłaszam się do współpracy :)

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Baero, masz tylko 17 postów, żadnej większej aktywności. Wszyscy pomocni mile widziani ale opisz w kilku słowach jak będzie wyglądała Twoja działalność na rzecz ŚwiatPSX :)

Najaktywniejszym mogę wystawić poważne referencje z pieczątką itd. za działalność na stanowisku moderator, powaga ;) Po prostu naprawmy to forum.

Awatar użytkownika
Baero
-#
Posty: 21
Rejestracja: wt 11 paź, 2011 15:15

Post autor: Baero »

Rozumiem twoją obawę, że user z żadną aktywnością może coś popsuć :)
Postaram się trochę opisać, jak planuję moją działalność na forum. Posiadam dość sporo czasu, który mógłbym poświęcić na porządkowanie forum. Postanawiam, że poważnie podchodzę do tematu i gwarantuję pomoc. W najbliższym czasie planuję również zacząć uploadowanie plików.
Nie żądam, żebyś mnie przyjął, ale po prostu szukam jakiegoś zajęcia.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

W sumie to i ja mógłbym pomóc. Właśnie zaczęły mi się ferie, więc mógłbym zająć się czyszczeniem forum :).
Co do postów... To mam ich trochę i raczej znacie mnie, więc nie powinno być jakichś problemów z współpracą :)

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Baero pisze:Rozumiem twoją obawę, że user z żadną aktywnością może coś popsuć :)
Postaram się trochę opisać, jak planuję moją działalność na forum. Posiadam dość sporo czasu, który mógłbym poświęcić na porządkowanie forum. Postanawiam, że poważnie podchodzę do tematu i gwarantuję pomoc. W najbliższym czasie planuję również zacząć uploadowanie plików.
Nie żądam, żebyś mnie przyjął, ale po prostu szukam jakiegoś zajęcia.
Nie ma problemu w tym byśmy poszerzyli szeregi moderatorów ale najpierw zacznij uploadować albo uplinkować gry, dodawać opisy, zgłaszać gry w których nie ma ani jednego dobrego linku itd. Jeśli masz dużo czasu to szybko zapracujesz na nową rangę :)
LISTI pisze:W sumie to i ja mógłbym pomóc. Właśnie zaczęły mi się ferie, więc mógłbym zająć się czyszczeniem forum :).
Co do postów... To mam ich trochę i raczej znacie mnie, więc nie powinno być jakichś problemów z współpracą :)
Sytuacja jak wyżej, upload gier i uplinkowanie to najważniejsze teraz. Usuwanie nieaktywnych linków w drugiej kolejności.

Rangę moderatora przyznamy jak ktoś nie straci zapału po pierwszych dniach aktywności :)

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Mam nadzieje, że kolejne porządkowanie działu Pobieralnia/Gry, nie pójdzie na marne. Ostatnim razem wszystko było na dobrej drodze. Dział się ładnie porządkował ale po 1-2 miesiącach wszystko szlag trafiło, głównie za sprawą zamknięcia megupload (zabierający po drodze inne strony hostingowe), który w głównej mierze zaopatrywał nasze forum w linki do gier.

Oby tym razem forum miało więcej szczęścia.
Dołączam się do porządkowania i liczę na udział uploader'ów jak i uplinker'ów, oraz pozostałych użytkowników forum. Im będzie więcej osób brało w tym udział tym lepiej. Uporządkujmy dział razem, szybciej i lepiej :)

EDIT:
Sprawdziłem całą listę gier PSX na literkę "A", edytowałem co trzeba, zbędne usunąłem. Pozostało tylko sprawdzić resztę gier na tą literę, które znajdują się w dziale Pobieralnia/Gry, ale nie zostały wprowadzone do listy.

Zabrałem się również za aktualizacje moich wstawek z wygasłymi linkami.
- Future Cop L.A.P.D
- Hot shots golf 1 i 2
- Kensei
Powyższe gry otrzymały nowe linki, w wolnej chwili (codziennie po pracy) będę aktualizował swój zbiór.

Pracy przed nami sporo po tym co dziś zdążyłem zobaczyć, braki spore oj spore, ale mam nadzieje, że razem ogarniemy temat, prawda ? ;)

chrumcio
-#
Posty: 106
Rejestracja: śr 28 wrz, 2011 19:08
Lokalizacja: Z krainy staroci
Kontakt:

Post autor: chrumcio »

Ja mogę pomóc,i tak nie mam co wieczorami robić :(

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Drakson pisze: Pracy przed nami sporo po tym co dziś zdążyłem zobaczyć, braki spore oj spore, ale mam nadzieje, że razem ogarniemy temat, prawda ? ;)
Prawda :) Listę staram się aktualizować tymi grami, które przeglądam i uzupełniam.
chrumcio pisze:Ja mogę pomóc,i tak nie mam co wieczorami robić :(
Sytuacja jak wcześniej, uploadować i uplinkować :) Tak aby było jak najwięcej aktywnych linków, a przynajmniej jedne na grę.

Możliwość usuwania i edycji postów to żaden duży przywilej tym bardziej jak ktoś poza tym za dużo jeszcze nie zrobił. Zielony kolor dla najbardziej zaangażowanych ;)

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Pytanie mam - jeśli w temacie znajduje się tylko jeden post ze wstawką z linkami offline usuwany jest cały temat?

I niech ktoś ogarnie Listę Gier, Action Man II Destruction X to to samo co Action Man Destruction X . :P Tylko że ta pierwsza jest prawidłowa. :]
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

ExGamer pisze:Pytanie mam - jeśli w temacie znajduje się tylko jeden post ze wstawką z linkami offline usuwany jest cały temat?

I niech ktoś ogarnie Listę Gier, Action Man II Destruction X to to samo co Action Man Destruction X . :P Tylko że ta pierwsza jest prawidłowa. :]
To ten jeden post zostaje (jeśli jest jakiś opis to tym bardziej). Tematu nie kasujemy, usuwamy wiadomości tylko w tych w których są jedynie nieaktywne linki bez opisu gry. No i dodajemy aktywne linki :)

Już poprawiam w liście :)

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

ExGamer, dzięki, jeden usunięty.

ODPOWIEDZ