Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!

powitania

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

kowalskasim
-#
Posty: 1
Rejestracja: śr 06 mar, 2013 09:33
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

powitania

Post autor: kowalskasim »

witam wszystkich:)

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

No wiesz... W powitaniach zazwyczaj dopisuje się parę rzeczy o sobie no ale cóż. Witam ;).

Awatar użytkownika
Damianero1993
-#
Posty: 92
Rejestracja: pn 25 lip, 2011 14:15
Lokalizacja: Długopole Gorne

Post autor: Damianero1993 »

I ja również witam ;-)

Awatar użytkownika
torencik
-#
Posty: 131
Rejestracja: pt 04 sty, 2013 22:53

Post autor: torencik »

Ja też cie witam
Obrazek[/URL]

Qduaty
-#
Posty: 8
Rejestracja: pt 29 mar, 2013 20:39

Post autor: Qduaty »

Ja również witam wszystkich, nazywam się Kacper mieszkam w Warszawie, no i od nie dawna mam ochotę trochę pograć na PSX-ie, a że większość płyt jest porysowana przez co nie działa, próbuję zgrać jakiegoś pirata tyle że narazie mi to nie wychodzi.
Napisze jeszcze o tym w innym dziale.

Pozdrawiam. Kacper

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

No siemka ;)

Awatar użytkownika
PanGracz1995
-#
Posty: 23
Rejestracja: wt 02 kwie, 2013 21:49
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: PanGracz1995 »

Witam wszystkich , nazywam się Mateusz , mieszkam w Krapkowicach w województwie opolskim interesuję się muzyką taką jak Rap słucham takich wykonawców np jak Peja , Hemp Gru , Liroy , Kaliber 44 , Ice Cube , Paktofonika itp , poza muzyką interesuję się również grami i konsolami Playstation , posiadałem wcześniej Xboxa 360 ale nie rajcuje mnie tak bardzo jak dobry Playstation , posiadałem kilkakrotnie PSXa lub PSone mniejszą wersję tak samo było z PS2 a na chwilę obecną posiadam PS3 Slim ale od jakiegoś czasu zacząłem pykać na emulatorze w gry z szaraczka i nie zamierzam się narazie z tymi grami rozstawać , to by było na tyle :)
Jeśli jest ktoś chętny do pogrania w Tekken 6 Online na PS3 to proszę pisać na prywatnej wiadomości , mój PSN to: HakuNinja

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Witajże Mateuszu. :)

TheMichal
-#
Posty: 4
Rejestracja: pt 12 kwie, 2013 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TheMichal »

To ja podczepię się pod temat i też się przywitam.
Mam na imię Michał, z konsolami Sony jestem związany odkąd pamiętam - od PSXa, przez PS2, a teraz PS3. Część osób może mnie kojarzyć ze strony z trofeami TrophyHunters.pl

Jakie gatunki gier najbardziej mnie interesują? Nie skupiam się na jednym, ale preferuję gry piłkarskie, motoryzacyjne i akcji. Mam nadzieję, że zabawię tu na dłużej :)

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Widzę preferujesz te gry co ja... Witaj :).

Awatar użytkownika
AmOn
-#
Posty: 83
Rejestracja: śr 25 wrz, 2013 19:34
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: AmOn »

Witam wszystkich, Patryk jestem :) Interesuje się sportem - piłka nożna, siatkówka, muzyką - słucham rapu, uczę się również sztuki Beatbox oraz grami w tym trochę konsolami oraz informatyką, a mianowicie programowaniem. Nie dawno zacząłem się tego uczyć także jeszcze zielony w tym jestem :) To tyle..
Obrazek

Awatar użytkownika
tobek
-#
Posty: 22
Rejestracja: ndz 15 wrz, 2013 23:28

Post autor: tobek »

Siema jestem Tobiasz skończyłem w sierpniu 20 lat jestem wielkim fanem konsol, interesuję się również kulturystyką choć na razie nie mogę jej uprawiać bo mam poważną kontuzję. Słucham różnego rodzaju muzyki najczęściej to w sumie rapsów,electro house, dubstep.
Pis Joł

Awatar użytkownika
febra1976
-#
Posty: 25
Rejestracja: pn 07 lut, 2011 14:44
Lokalizacja: strzelin

Post autor: febra1976 »

Ja nie witam bo wredny jestem i końskim jadem pluję!

norbert777
-#
Posty: 1
Rejestracja: czw 19 mar, 2015 12:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: norbert777 »

hej witam wszystkich:) jestem Norbert z Warszawy

ODPOWIEDZ