Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

powitania

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

kowalskasim
-#
Posty: 1
Rejestracja: śr 06 mar, 2013 09:33
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

powitania

Post autor: kowalskasim »

witam wszystkich:)

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

No wiesz... W powitaniach zazwyczaj dopisuje się parę rzeczy o sobie no ale cóż. Witam ;).

Awatar użytkownika
Damianero1993
-#
Posty: 92
Rejestracja: pn 25 lip, 2011 14:15
Lokalizacja: Długopole Gorne

Post autor: Damianero1993 »

I ja również witam ;-)

Awatar użytkownika
torencik
-#
Posty: 131
Rejestracja: pt 04 sty, 2013 22:53

Post autor: torencik »

Ja też cie witam
Obrazek[/URL]

Qduaty
-#
Posty: 8
Rejestracja: pt 29 mar, 2013 20:39

Post autor: Qduaty »

Ja również witam wszystkich, nazywam się Kacper mieszkam w Warszawie, no i od nie dawna mam ochotę trochę pograć na PSX-ie, a że większość płyt jest porysowana przez co nie działa, próbuję zgrać jakiegoś pirata tyle że narazie mi to nie wychodzi.
Napisze jeszcze o tym w innym dziale.

Pozdrawiam. Kacper

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

No siemka ;)

Awatar użytkownika
PanGracz1995
-#
Posty: 23
Rejestracja: wt 02 kwie, 2013 21:49
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: PanGracz1995 »

Witam wszystkich , nazywam się Mateusz , mieszkam w Krapkowicach w województwie opolskim interesuję się muzyką taką jak Rap słucham takich wykonawców np jak Peja , Hemp Gru , Liroy , Kaliber 44 , Ice Cube , Paktofonika itp , poza muzyką interesuję się również grami i konsolami Playstation , posiadałem wcześniej Xboxa 360 ale nie rajcuje mnie tak bardzo jak dobry Playstation , posiadałem kilkakrotnie PSXa lub PSone mniejszą wersję tak samo było z PS2 a na chwilę obecną posiadam PS3 Slim ale od jakiegoś czasu zacząłem pykać na emulatorze w gry z szaraczka i nie zamierzam się narazie z tymi grami rozstawać , to by było na tyle :)
Jeśli jest ktoś chętny do pogrania w Tekken 6 Online na PS3 to proszę pisać na prywatnej wiadomości , mój PSN to: HakuNinja

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Witajże Mateuszu. :)

TheMichal
-#
Posty: 4
Rejestracja: pt 12 kwie, 2013 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TheMichal »

To ja podczepię się pod temat i też się przywitam.
Mam na imię Michał, z konsolami Sony jestem związany odkąd pamiętam - od PSXa, przez PS2, a teraz PS3. Część osób może mnie kojarzyć ze strony z trofeami TrophyHunters.pl

Jakie gatunki gier najbardziej mnie interesują? Nie skupiam się na jednym, ale preferuję gry piłkarskie, motoryzacyjne i akcji. Mam nadzieję, że zabawię tu na dłużej :)

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Widzę preferujesz te gry co ja... Witaj :).

Awatar użytkownika
AmOn
-#
Posty: 83
Rejestracja: śr 25 wrz, 2013 19:34
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: AmOn »

Witam wszystkich, Patryk jestem :) Interesuje się sportem - piłka nożna, siatkówka, muzyką - słucham rapu, uczę się również sztuki Beatbox oraz grami w tym trochę konsolami oraz informatyką, a mianowicie programowaniem. Nie dawno zacząłem się tego uczyć także jeszcze zielony w tym jestem :) To tyle..
Obrazek

Awatar użytkownika
tobek
-#
Posty: 22
Rejestracja: ndz 15 wrz, 2013 23:28

Post autor: tobek »

Siema jestem Tobiasz skończyłem w sierpniu 20 lat jestem wielkim fanem konsol, interesuję się również kulturystyką choć na razie nie mogę jej uprawiać bo mam poważną kontuzję. Słucham różnego rodzaju muzyki najczęściej to w sumie rapsów,electro house, dubstep.
Pis Joł

Awatar użytkownika
febra1976
-#
Posty: 25
Rejestracja: pn 07 lut, 2011 14:44
Lokalizacja: strzelin

Post autor: febra1976 »

Ja nie witam bo wredny jestem i końskim jadem pluję!

norbert777
-#
Posty: 1
Rejestracja: czw 19 mar, 2015 12:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: norbert777 »

hej witam wszystkich:) jestem Norbert z Warszawy

ODPOWIEDZ