Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Nabór na Uploaderów!

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
squaier1
-#
Posty: 327
Rejestracja: pt 03 lip, 2009 13:49
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: squaier1 »

LukasTe, mógłbyś podać na PW hasło do tego konta na chomikuj.pl bo na nic niemogę uploadować bo coś mi sie zepsuło a na chomikuj.pl mogę więc zacznę uploadować na swoje konto albo na te ze światapsx :P
Dla użytkowników tego forum udostępniam transfer na moje uploady na chomikuj.pl - Piszcie na priva

------------------------------------------------------

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Wyslałem i możesz wrzucać ale wszelkie ustawienia nie wiem jeszcze jakie będa.. zrobi sie tak by część wrzut była dla wszystkich dzięki czemu też z tego co tam zobaczyłem możemy zyskać transfer dla wyjątkowych itp.
Jakoś to usystematyzujemy.

Awatar użytkownika
ksarone
-#
Posty: 33
Rejestracja: śr 09 cze, 2010 17:58
Lokalizacja: Eudezet
Kontakt:

Post autor: ksarone »

Witam , również zgłaszam się na Uploadera:

http://www.swiatpsx.pl/viewtopic.php?t=3423
Zaliczyłem wszystkie puzzle tej rapowej układanki Od maty , deski , rolek , farby do melanży !

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

ksarone, w linkach musi być adres www.swiatpsx.pl i Twój nick.

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

ej lukas ale na mu nie mozna ustawic nazwy w linku jakiej sie chce , a w opisie pliku jest napisane kto uploadowal , ale nie ma dla kogo !

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Widziałem co jest w opisie, wspomniałem tak ogólnie. Oczywiście, że w takim wypadku wystarczy wpisać tam gdzie można, czyli w opisie ale właśnie brak adresu fora co jest najważniejsze będąc uploaderem tylko dla nas.

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

tam gdzie w linkach nie można "dodać" nazwy naszej strony, można zastosować hasło do rar'ów
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
ksarone
-#
Posty: 33
Rejestracja: śr 09 cze, 2010 17:58
Lokalizacja: Eudezet
Kontakt:

Post autor: ksarone »

Opis na mu poprawiony , tzn dopisałem adres naszego forum ! :) Pozdro
Zaliczyłem wszystkie puzzle tej rapowej układanki Od maty , deski , rolek , farby do melanży !

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

ksarone, nie ma polskiej litery w swiatpsx.pl tzn. ś. Mogę to uwzględnić ale czy na pewno chcesz na poważnie zająć się uploadowaniem specjalniego dla naszego forum? I tak jak napisał michael w takich wypadkach lepiej dodawać hasło.

Awatar użytkownika
ksarone
-#
Posty: 33
Rejestracja: śr 09 cze, 2010 17:58
Lokalizacja: Eudezet
Kontakt:

Post autor: ksarone »

LukasTe, Czekaj czekaj czegoś tu nie kumam! w opisie tego POP'a którą wrzuciłem na mu jest Polska litera ''ś''.Więc nie wiem czemu piszesz , że jej nie ma.Chyba , że wcale ma jej nie być tylko samo ''s'' tak jak jest w linku naszego forum ? jak źle to interpretuje to mnie popraw :) a jeśli chodzi o poważne uploadowanie specjalnie dla naszego forum to czemu nie ? z chęcią mogę się tym zająć ponieważ mam dużo gier np. na PS2 których tu nie ma i ogólnie mogę uploadować więc to żaden problem :) Mogę jeszcze w taki sposób robić , że będę robił hasło i opis z nazwą naszego forum.Pozdrawiam
Zaliczyłem wszystkie puzzle tej rapowej układanki Od maty , deski , rolek , farby do melanży !

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Adres nie zawiera polskiej litery dlatego nigdzie nie pisz "ś" tylko normalnie "s".
Ranga przyznana, na okres próbny ;) Liczę na dobry, dedykowany upload ;)

Awatar użytkownika
ksarone
-#
Posty: 33
Rejestracja: śr 09 cze, 2010 17:58
Lokalizacja: Eudezet
Kontakt:

Post autor: ksarone »

Aaaaa tak właśnie myślałem , że o to chodzi :D dziękuję :) możesz byc pewien , że wywiążę się z mojego obowiązku hehe :)
Zaliczyłem wszystkie puzzle tej rapowej układanki Od maty , deski , rolek , farby do melanży !

Awatar użytkownika
squaier1
-#
Posty: 327
Rejestracja: pt 03 lip, 2009 13:49
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: squaier1 »

ksarone, Witam w gronie uploaderów :P
Ja przez jakiś czas byłem nie aktywny ale przez wakacje postaram się wrucić do uploadowania gierek na PSX :D
Dla użytkowników tego forum udostępniam transfer na moje uploady na chomikuj.pl - Piszcie na priva

------------------------------------------------------

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Postanowiłem wznowić swoją działaność na forum. Po Uplinkerze i Redaktorze zacząłem uploadować gry na chomikuj światpsx.pl
Oto gry, które wrzuciłem, oczywiście to nie koniec, na dniach pojawi się wiecej.

Akuji - 174 mb
Ape Escape - 21mb
bust a groove - 268 mb
dead ball zone - 253 mb
driver - 16 mb
kula world - 5 mb
kurushi - 2mb
Quake 2 - 184 mb

Razem - 923 mb

Liczone kalkulatorem, więc raczej bez pomyłki ^.^

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Gicha7, witaj w kolorze :)

ODPOWIEDZ