Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Raport dostępności gier PS2

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Raport dostępności gier PS2

Post autor: LISTI »

Witajcie.
Ostatnie dni spędziłem na przeczesywaniu działu Pobieralnia skupiając się na grach PS2. Niestety wyniki tego przeglądania działu są straszne. Do zdecydowanej większości gier brakuje działających linków. Jaki tego powód? Oczywisty. Posiadaliśmy wiele wstawek na serwerach jak Megaupload czy Filesonic, które po prostu upadły. I stąd gorąca prośba ode mnie, LukasaTe i całej administracji forum ŚWIATPSX.PL, abyście w miarę możliwości wrzucali gry, którymi dysponujecie na jakiś stały hosting(przykładowo MEGA, bądź Mediafire), po to, by wypełnić "luki" w naszej Pobieralni. Oczywiście użytkownicy, którzy najbardziej nam pomogą, mogą liczyć na zdobycie rangi na forum. Jeszcze nie zastanowiliśmy się jakie to będą, być może zostanie specjalna jedna, nowa? :)


Do wyniku raportu odsyłam tutaj: RAPORT GRY PS2


Pozdrawiam! :)

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Devastaa przy okazji tej akcji wykazał się aktywnością więc - supervip dodatkowo.


edit/
LISTI zaktualizował listę, podmieniłem plik pod linkiem wyżej.

/edit
squaier1 jak uploader, który powrócił po przerwie otrzymuje dodatkowo SV.

ODPOWIEDZ