Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Turniej Colin McRae Rally 2.0!

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Radzio124
-#
Posty: 8
Rejestracja: ndz 14 lut, 2010 18:51

Post autor: Radzio124 »

Z tego co wywnioskowałem to założenie turnieju miało być na podstawowych trasach. Więc ja proponuję Finlandię 5 lub 6, ale ja mogę jechać wszędzie. A co do przedłużania, to myślę że lepszą propozycją było by jednak zrobienie nowego turnieju niż przedłużanie tego.

marian15
-#
Posty: 4
Rejestracja: pt 07 wrz, 2012 07:24

Post autor: marian15 »

Zarejestrowałem się na tym forum już jakiś czas temu a ostatnio czegoś szukałem i trafiłem na ten turniej.Uwielbiam grać W CMR ale niestety moja konsolka odmówiła posłuszeństwa już kilka lat temu ale zmotywowany tym turniejem ja naprawiłem :mrgreen:
Mam tylko pytanko:
Czy koniecznie musi być filmik z przejazdu?(nie ukrywam że to dość kłopotliwe)
Jeśli miałby by wystarczyć tylko screen to trudno będzie zweryfikować czy ktoś nie tnie przez pola ;-) (ja osobiście jestem uczciwy bo dla mnie taka wygrana przez oszustwo to żadna wygrana) ale myślę że to będzie widać po czasach jak ktoś za bardzo będzie odstawał to znaczy że coś nie teges.
Co do trasy może być Grecja.Z poprzednich etapów mogę mieć 0 pkt nie zależy mi na laurach chodzi o zabawę.Ja bym jednak proponował nowy turniej ale składający się z jednego Os z każdego z 8 etapów :mrgreen:

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Jeśli grasz na konsoli, to pewnie, że wystarczy tylko zdjęcie :).

marian15
-#
Posty: 4
Rejestracja: pt 07 wrz, 2012 07:24

Post autor: marian15 »

Czyli konkretnie ustalamy Grecja os3 ?

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Tak.

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Czwarty etap turnieju!

Odbędzie się on na 3 Os'ie rajdu Grecji. Czas trwania etapu od dziś, czyli 0:00 dn. 23.02.2014, do 02.03.2014 do godziny 23:59.


-------------------------------------------------------------------------------------------------


Pozdrawiam i życzę świetnych wyników :)
Ostatnio zmieniony ndz 23 lut, 2014 01:18 przez LISTI, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Znaczy czas minął 3 tygodnie temu :D
SCEE™

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Czepiasz się, admin.

Damian421
-#
Posty: 30
Rejestracja: czw 01 gru, 2011 15:24
Lokalizacja: Parczew

Post autor: Damian421 »

W razie gdyby ktoś napotkał problemy z wysłaniem czasu proszę wysyłać na adres

Kod: Zaznacz cały

turniejeswiatpsx@gmail.com
tytułem tak ja zwykle

Damian421
-#
Posty: 30
Rejestracja: czw 01 gru, 2011 15:24
Lokalizacja: Parczew

Post autor: Damian421 »

Wyniki 4. rundy turnieju

1. miejsce- Radzio124 z czasem 1:23,51 (10pkt)
2. miejsce- Damian421 z czasem 1:24,92 (8pkt)
3. miejsce- Marian15 z czasem 1:25,43 (6pkt)

Dzięki za wzięcie udziału

Radzio124
-#
Posty: 8
Rejestracja: ndz 14 lut, 2010 18:51

Post autor: Radzio124 »

Liczyłem że wystartuje nowy turniej tylko że całych rajdów, jak zaproponował Marian15. Ale niestety obawiam się że turniej umarł :-( ??? Przewinęło się całkiem sporo osób, ale no cóż. Większości nie chciało się ścigać dłużej niż 2 "rajdy"

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

No właśnie. Mnie to też boli. Temat mógł się chwalić dużą popularnością(liczba wyświetleń), a tylko kilka osób jeździło. Szkoda, ale cóż. Może kiedy indziej :).

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Dobra, dodałem tabelę końcową naszego turnieju w poście pierwszym.

No i oczywiście wypada uroczyście zamknąć taki pierwszy turniej na naszym forum. Z początku szczerze wierzyłem w to, że uda się nam zachęcić do tego ponad 10 osób, które będą jeździć stale. Po drugim etapie nadzieje wzrosły, jednak potem to wszystko zostało zweryfikowane. Jednak wypada podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w tym turnieju. Jeśli będziecie wyrażać taką chęć to zorganizujemy coś podobnego w przyszłości.

Ponadto gratuluję wszystkim, którzy znaleźli się na podium. Zgodnie z umową LukasTe miał Wam przygotować odznaki, które będą widniały przy Waszych profilach. Mam nadzieję, że dotrzyma słowa i znajdą się one dziś, a najpóźniej jutro.

Pozdrawiam :).

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Symboliczne odznaczenie przyznałem użytkownikom, którzy choć raz zajęli miejsce na podium. Są to: Avesa, marian15, Radzio124, Stallion i tomx1989. Każdy dostaje jednakowe odznaczenie, nie robiłem wyróżnień ze względu na miejsca bo po prostu mało osób brało udział.

Zablokowany