Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Turniej Colin McRae Rally 2.0!

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Turniej Colin McRae Rally 2.0!

Post autor: LISTI »

[center]Turniej Colin McRae Rally 2.0![/center]

[center]Obrazek[/center]



------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gdzie wysyłać swoje czasy?

Swoje czasy wraz ze screenem/filmikiem i nickiem z forum proszę przesyłać na adres email:

Kod: Zaznacz cały

turniejcmr2@swiatpsx.pl
W temacie proszę wpisać "Turniej CMR2" swój nick z forum i nr odcinka. Czyli przykładowo:
Turniej CMR2 LISTI Finlandia 01.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Regulamin turnieju:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
§ 1. Turniej rozpoczyna się z godziną 00:00 dnia 21 stycznia i trwa do dnia 26 stycznia br.
§ 2. Wyniki pierwszej części turnieju zostaną ogłoszone dnia 27 stycznia 2014.
§ 3. Podstawą zgłoszenia do uczestnictwa w turnieju jest przesłanie zdjęcia z czasem(w przypadku emulatora będzie to filmik z przejazdu trasy w celu weryfikacji tego, czy samochód nie był wspierany o cheaty).
§ 4. W turnieju może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik forum.
§ 5. Grą, w którą uczestnicy będą toczyć rywalizację jest Colin McRae Rally 2.0 w wersji PAL, bądź NTSC.
§ 6. Turniej rozgrywany będzie na czterech trasach. Pierwszą z nich jest Odcinek 1 Rajdu Finlandii, a reszta zostanie wybrania wspólnie z użytkownikami.
§ 7. Dopuszczalne są tylko podstawowe samochody, a więc:
-Ford Focus
-Mitshubishi Lancer
-Toyota Corolla
-Subaru Impreza
-Peugeot 206
-Seat Cordoba
§ 8. Każdy użytkownik ma możliwość wielokrotnego wstawienia zdjęcia ze swoim najlepszym czasem, co oznacza, że nie musi on być wykręcony jeden raz bez możliwości poprawienia go.
§ 9. Uczestnicy nie mogą używać "cheatów" dostępnych w grze, pod groźbą wyrzucenia ich z konkursu.
§ 10. Punktacja za poszczególne miejsca w danej części turnieju:

[center]Obrazek[/center]

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Turniej ma za zadanie umilić spędzenie czasu użytkownikom na naszym forum. Każdy użytkownik ma prawo wzięcia udziału w tym konkursie. Nieważne, czy ma on jakąś rangę, czy jest zwykłym użytkownikiem.

JEST TO KONKURS DLA WSZYSTKICH! Tak więc, jeśli macie kolegów, którzy chętnie wzięliby udział w takiej rywalizacji, a nie są jeszcze użytkownikami forum, zaproście ich do udziału w tych zawodach.

Szczególne podziękowania dla użytkownika Damian421, który przez swój zapał natchnął mnie do próby organizowania tego konkursu wraz z nim i xzer0.

Jedyne co mi pozostaje, to życzyć Wam powodzenia i wytrzymałości - waszej psychicznej i sprzętu, na którym będziecie grać.

Powodzenia! ;)



[center]WYNIKI KOŃCOWE:[/center]

I Runda:(Finlandia os.1)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. miejsce - Stallion z czasem 2:12.12 (10pkt.)
2. miejsce - Radzio124 z czasem 2:21.41 (8pkt.)
3. miejsce - Avesa z czasem 2:23.93 (6pkt.)
4. miejsce - Damian421 z czasem 2:24.20 (5pkt.)
5. miejsce - Zohan z czasem 2:26.63 (4pkt.)

II Runda:(Szwecja os.1)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. miejsce - Radzio124 z czasem 2:53.31 (10pkt.)
2. miejsce - tomx1989 z czasem 2:59.98 (8pkt.)
3. miejsce - Stallion z czasem 3:01.31 (6pkt.)
4. miejsce - Damian421 z czasem 3:01.32 (5pkt.)
5. miejsce - Rafał z czasem 3:06.15 (4pkt.)
6. miejsce - Zohan z czasem 3:08.69 (3pkt.)
7. miejsce - Avesa z czasem 3:12.48 (2pkt.)

III Runda:(Francja os.1)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. miejsce Radzio124 z czasem 2:31.42 (10 pkt.)
2. miejsce Damian421 z czasem 2:37.81 (8 pkt.)
3. miejsce Tomx1989 z czasem 2:44.41 (6 pkt.)
4. miejsce Rafał z czasem 2:49.01 (5 pkt.)

IV Runda:(Grecja os.3)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. miejsce- Radzio124 z czasem 1:23,51 (10pkt)
2. miejsce- Damian421 z czasem 1:24,92 (8pkt)
3. miejsce- Marian15 z czasem 1:25,43 (6pkt)


Aktualna tabela turnieju:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obrazek
Ostatnio zmieniony wt 04 mar, 2014 20:13 przez LISTI, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Proponuję screeny/filmiki wstawiać w jakieś tagi widoczne tylko dla moderatorów (prosił bym o podanie, jakie są, jeśli nie ma to prosił bym o wgranie takich), żeby nie było czegoś w stylu "o, ten miał taki czas, to będę grać, dopóki go nie przebiję". Wtedy najlepszy czas miałby ten, który jako ostatni przedstawi swój wynik
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Damian421
-#
Posty: 30
Rejestracja: czw 01 gru, 2011 15:24
Lokalizacja: Parczew

Post autor: Damian421 »

nie głupi pomysł ;)
jeśli takich tagów nie ma to można zrobić jakiegoś maila przeznaczonego na ten turniej i wysyłać na niego swoje wyniki i tylko organizator będzie mieć do niego uprawnienia i on będzie zliczał punkty i przyznawał miejsca

Stalliion
-#
Posty: 179
Rejestracja: śr 14 lip, 2010 12:20

Post autor: Stalliion »

dobry pomysl bo ostatni konkurs (CTR) byl troche wypaczony. Czas Damiana421 byl zdecydowanie w moim zasiegu ale nie poprawialem swojego bo nikt nie poprawial mojego)) a on wkleil swoj na sam koniec kiedy mnie juz nie bylo)
Takze tak bedzie fair.

Damian421
-#
Posty: 30
Rejestracja: czw 01 gru, 2011 15:24
Lokalizacja: Parczew

Post autor: Damian421 »

wiem, że późno wkleiłem swoje czasy ale trochę późno zauważyłem ten konkurs a teraz zrobimy tak żeby nikt nie widział tych czasów tylko jedna osoba i będzie fair

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Na górze dodany jest adres email, na który uczestnicy muszą wysyłać swoje "dokonania" :).

Damian421
-#
Posty: 30
Rejestracja: czw 01 gru, 2011 15:24
Lokalizacja: Parczew

Post autor: Damian421 »

Witam
Wyniki 1. rundy turnieju CMR2 wyglądają następująco:
miejsce 1. Stalliion z czasem 2:12.12 (10pkt.)
miejsce 2. Radzio124 z czasem 2:21.41 (8pkt.)
miejsce 3. Avesa z czasem 2:23.93 (6pkt.)
miejsce 4. Damian421 z czasem 2:24.20 (5pkt.)
miejsce 5. Zohan z czasem 2:26.63 (4pkt.)

Dziękuję wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w turnieju

Z racji niskiej frekwencji proszę uczestników o wypowiedzenie się czy chcą 2. rundę
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Avesa
-#
Posty: 3
Rejestracja: wt 21 sty, 2014 20:30

Post autor: Avesa »

To zależy, czy będą jakieś nagrody :mrgreen:

Oczywiście żartuje :] Ja się mogę jeszcze pościgać ;>

Stalliion
-#
Posty: 179
Rejestracja: śr 14 lip, 2010 12:20

Post autor: Stalliion »

Ja również wyrażam chęć dalszego uczestnictwa w zabawie.

Rafał
-#
Posty: 10
Rejestracja: śr 10 mar, 2010 20:34

Post autor: Rafał »

Mam pytanie osoby, które nie miały możliwości wzięcia udziału w pierwszej części mogą startować od drugiej trasy z tym, że będą one miały 0 pkt. z wyścigu Finlandii ?

Jeśli się zgodzicie dojdzie dwóch lub trzech nowych zawodników.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Pewnie. Im więcej ludzi, tym lepiej :). Po prostu tak jak napisałeś - za pierwszy etap otrzymacie 0 punktów :).

Damian421
-#
Posty: 30
Rejestracja: czw 01 gru, 2011 15:24
Lokalizacja: Parczew

Post autor: Damian421 »

Widzę że dalej chcecie jeździć, to miło ;)
w takim razie ja proponuję teraz 1 os Szwecji. Jeśli wam to odpowiada proszę o potwierdzenie a jeśli nie to słucham waszych propozycji. Jeśli do jutra 3 osoby potwierdzą tą trasę to jeszcze w środę wystartuję 2. runda.
Pozdrawiam

Radzio124
-#
Posty: 8
Rejestracja: ndz 14 lut, 2010 18:51

Post autor: Radzio124 »

Ja się zgłaszam :D

Rafał
-#
Posty: 10
Rejestracja: śr 10 mar, 2010 20:34

Post autor: Rafał »

Potwierdzam

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

też przejadę:)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Zablokowany