Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Czas na zmiany?

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Czas na zmiany?

Post autor: Quake96 »

Siema :)

Jak widać, po dość długiej przerwie wróciłem na forum. Wypadałoby powiedzieć coś miłego i w ogóle, ale ja zamierzam "z grubej rury" powiedzieć co z tym forum jest nie tak. Otóż wpadam tutaj po dobrych kilku miesiącach i nie widzę ŻADNEJ istotnej zmiany. Co gorsza, jestem tutaj łącznie dobre 4 i pół roku a forum przez ten czas nie doczekało się wielu zmian. Owszem za czasów swojej "świetności" były czynione postępy, dodawane działy itd. Ale od dłuższego czasu nie zmienia się nic. Co najbardziej mnie "odrzuca", to ta przestarzała szata graficzna. Kilka lat temu była jeszcze znośna, gdyż powiedzmy, że operowała w ówczesnych standardach takich forów, ale dziś jest po prostu brzydka, pusta, szara i nudna.

Ludzie, weźmy wreszcie sprawy w nasze ręce, bo to, że forum istnieje od 6 lat, dowodzi o tym, że wciąż jest szansa. Najważniejsze już mamy. Mamy zaufaną ekipę, sporo materiałów i dobry serwer. Teraz wystarczy aby każdy z nas zaproponował jakąś zmianę, którą sam mógłby wykonać, a następnie zamienił słowa w czyny. Potrzebne nam do tego błogosławieństwo LukasaTe. Nawet jeśli on sam nie zamierza nic z tym zrobić, to niech chociaż da możliwości osobom zaufanym, które wspólnie budowały te forum.

I nie chcę słyszeć, że to nie ma sensu, że jest dobrze jak jest itd. NIE JEST DOBRZE. Forum potrzebuje wreszcie jakiejś totalnej odmiany. Skoro jest ono w większości przeznaczone warezowi to okej, niech sobie będzie nikt nie każe pozbywać się warezu. Ale zróbmy coś dla tych, którzy są tu po coś więcej niż linki do gier.


Ja osobiście mogę zobowiązać się na początek do zrobienia porządków w dziale z poradnikami, tj. posegregowanie ich na odpowiednie konsole i całą resztę. Potrzeba mi do tego tylko waszego poparcia i odpowiednich uprawnień.

A co WY możecie zrobić dla naszego forum?
SCEE™

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Quake masz rację. Ale teraz niestety mniej osób interesuje się Psx oraz PS2
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Jak dla mnie nowy banner się przyda, Kolorystyka i tak musi zostać co najmniej podobna, aby kojarzyć z PlayStation.
Ja ostatnio myślałem nad obudzeniem forum (bo jest śpiące) - przy tym dobrze spisują się turnieje, zawody, ale skoro forum ma 6 lat, jest kilka "starych byków", to czemu by nie zrobić z nimi jakichś wywiadów? W ciągu mojej "kariery" na różnych forach o różnej tematyce (szczególnie CS) wywiady z głównymi administratorami były chętnie czytane i miały powodzenie.
Generalnie widzę styczeń 2014 miesiącem powrotów - widać Pierce, wrócił Quake, nawet ja się częściej udzielam :)
Na pewnym forum jest specjalny dział, w którym specjalny bot zamieszcza newsy związane z tematyką forum (w tym wypadku newsy dotyczące aktualizacji w Team Fortress2, Garry's Modzie i ogólnie Valve). Gdyby coś takiego zrobić u nas - newsy z oficjalnej strony PlayStation... Lub po prostu "zatrudnić" kogoś, dać mu rangę, niech przemierza internet i przekazuje newsy ze świata PlayStation (np. "PS4 złamane - hit czy mit?"; "Nowy soft PS3"; (kiedyś to nastąpi:) "Zamknięcie serverów CoD3 na PS2"; porównania konsol nowej generacji z szarkiem itp)


#edit
@up
To prawda, dlatego trzeba też zrobić krok w kierunku PS3/PSV/PS4 i tym samym zostać z PSX/PS2/PSP, wiele jest for goniących za nowymi, nie patrząc na stare. Myślę, że swiatpsx.pl jest w tyle dobrej sytuacji, że można tutaj skupić wszystkich posiadaczy starszych konsol, są tu świetne warunki - przede wszystkim mocno rozwinięte działy, znająca się na wszystkim ekipa, 6 lat na karku... Jesteśmy liderami!
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Ale kto z nas ma PS4 :D Ja kompletnie na tym się nie znam więc jak zrobimy dział z PS4 będzie świeciło tam pustkami podobnie jak w dziale o PS3. Ale bardzo dobry pomysł to pasek z "njusami"
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

Serwery w cod 3 nie da się zamknąć. Poza tym to staram się działać na zupełnie nowym forum. Cały interfejs przyjaźniejszy itp. Nawet mam już wymyśloną doktrynę dla starych konsol. W to forum nie ma co się pakować. Tyle lat istnieje i tylko wątków z problemami przybywa. Nic więcej.

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

xzer0 Forum jest żeby pomagać ;) z takim nastawieniem to nigdy nic nie zrobisz
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Tak jak wczoraj gadaliśmy. Mój kumpel jest skłonny zrobić nowy styl dla forum i o ile dobrze zrozumiałem - okodować go. Dla tych, którzy nie widzieli jego pracy:

Kod: Zaznacz cały

http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2014/017/b/9/skyne_pl___euro_truck_simulator_layout_forum_by_sheppard100-d72jftk.png
Nowym stylem forum nie musi być styl podobny do tego wyżej, jednak podałem go jako przykład.

Powiedział, że może to zrobić pod warunkiem, że na forum znajdzie się reklama jego strony, która zawiera jego portfolio. Jest to w sumie dobre rozwiązania, a na pewno warte ceny, którą jest tylko i wyłącznie umieszczenie reklamy jego stronki. Napisałem już do LukasaTe i czekam na odpowiedź.

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

LISTI masz może jakieś wieści ? Cały dzień siedzę na forum i czekam na twój post z odpowiedzią
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Styl będzie zmieniony. LukasTe i mój kumpel muszą tylko wszystko uzgodnić :).

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

A co może reszta zrobić, bo teraz dalej wszyscy siedzą z założonymi rękami a sam styl niczego nie zmieni
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Otóż to. Mówiliście coś o newsach i wywiadach. Jest ktoś chętny do redagowania takich tekstów? :)

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

I gdzie byś to zamieścił ? W tych mało widocznych forach ?

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

W dziale "Forum". Co masz na myśli, mówiąc "w mało widocznych forach"?
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Cały czas upiera się, że wszystko jest porozrzucane i panuje tu ogólny chaos. Dobrze rozumiem?

W sumie ma w tym rację :)

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

No zobacz wchodzisz na forum i nazwy tematów sa napisane mała czcionka, czasami jak jest coś ważnego to lukas wrzuci to pod logo tam gdzie były reklamy i tyle.

ODPOWIEDZ