Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Czas na zmiany?

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Ja bym tu widział encyklopedię gier PSX. Z kilku powodów:
1. nie wymaga systematyczności (wiadomo jak to jest) więc można sukcesywnie dodawać coraz więcej tekstów.
2. nigdzie czegoś takiego nie ma
3. to duży projekt
4. stosunkowo prosty do wykonania

Encyklopedia dla mnie =
Tytuł gry (poprawny w pełni- razem z interpunkcją, oraz jego odmiany tzn. jak były 3 wersje, np japońska, brytyjska francuska to na samej górzę ang a potem jap i cała reszta. Nie chodzi mi o 3 języki na 1 płycie.)
Developer
Wydawca
Gatunek
Data wydania

Opis gry (krótki powiedzmy min 5 zdań na jej temat)
Screeny (Okładka tył, przód + 5 scr z gry)

To jest must have. Jeśli miałbym jeszcze coś dodać to film z gry. powiedzmy 3 minutowe z początku rozgrywki żeby nie było dużych spojlerów. Bez komentarzy czy coś. Czysty gameplay. (mógłby to być przedsmak ŚPSX TV)
Dodatkowe materiały w postaci recenzji, poradnika czy np instrukcji do pobrania byłyby linkami do odpowiednich postów/tematów na forum..

Ta encyklopedia nie miałaby być czymś osobnym, ale oprócz możliwości wejścia do niej z listy (którą by się zrobiło jak np listę gier) byłaby top postem w POBIERALNI. Dzięki czemu w kolejnych mogłyby być tylko linki, a nie kolejne obrazki i inne śmieci, które wygasają po paru tygodniach.

Do tego błagam o uporządkowanie gier w LIŚCIE gier. Przygodowe to gry typu Syberia itd, a nie przygodowe gry akcji...

Jeśli pomysł się wam podoba mogę przygotować pierwszy poglądowy post. Tylko do tego potrzebujemy jeszcze jednego działu na forum ;) (tak wiem że jest ich w uj i trochę ale trzeba).

LukasTe co o tym sądzisz? Jest to wykonalne? Dobrze by było jakby screeny były na serwie strony (była kiedyś galeria jeśli wiesz co mam na myśli ;) ), a film od razu na naszym kanale na YT.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Tu mamy coś na wzór encyklopedii:

http://swiatpsx.pl/kody-vf29.htm

Ogólnie postulaty bardzo ciekawe ale i pracy dużo więcej, potrzebny sztab ludzi i godziny czasu :)

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Dobry pomysł. Chętnie bym pomógł ale moja pomoc dopiero dostępna będzie w wielkanocy. Jak na razie czasu wolnego nie mam
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Mniej więcej o coś takiego mi chodziło. Jakbyś mógł stworzyć Encyklopedia gier PSX "T" byłbym wdzięczny, napiszę tam posta takiego o jaki mi chodzi. Będzie dokładnie taki jak te co już są tylko nieco inaczej rozplanowane i trochę rzeczy więcej. ;)
BTW jeśli możesz załóż kanał na YT.

I w nazwie tematów chyba PSX byłoby lepiej niż psx. Wszędzie na oficjalnych stronach sony jest dużymi literami. ;)
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Dział KODY moim zdaniem jest tak trochę nie po drodze szukającym informacji o danej grze. Może lepiej wydzielić te posty na encyklopedię i osobno kody? Quake ma moda i narzekał na brak pracy to pewnie się tym zajmie. :D Co nie Quake?

EDIT:Sr za double posta...
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Hmm... Obadam temat i postaram się podziałać ;) Ale niczego na razie nie obiecuję :mrgreen:
SCEE™

Awatar użytkownika
torencik
-#
Posty: 131
Rejestracja: pt 04 sty, 2013 22:53

Post autor: torencik »

2. Przydałby się dział "News" w sekcji "Forum". Można by zamieszczać tam nowości i ciekawostki związane ze światem konsol, szczególnie tych spod szyldu SONY.
Zgadzam się z Quake ale nie do końca.Dział News przydał by się w sekcji Playstation 1 i 2 według mnie.Można by tam było zamieszczać wiadomości o spolszczeniach,homebrew itp.Dział News mógłby też zawitać do sekcji Playstation 3 można by tam było zamieszczać News'y o ciekawych grach,filmach na podstawie gier.
Obrazek[/URL]

ODPOWIEDZ