Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Czas na zmiany?

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

Oto moja doktryna czy jak kto woli program forum. Jeżeli mamy się skupić na starszych konsolach to nie może opierać się wszystko na warezie. Jest to większy problem niż pożytek. Zamiast tego trzeba pokazać użytkownikowi leciwego już sprzętu jak wycisnąć wszystkie poty z konsoli. Działy z homebrew obowiązkowe. Dajmy taki przykład z ps2. Na samej konsoli oprócz grania i oglądania filmów dvd nie wiele zrobimy. Homebrew poszerza nam możliwości. Gier na konsole sony jest dużo. Ja jestem użytkownikiem ps2 ponad 10 lat i wiem co jest dobre. Trzeba ludziom pokazać gry które nie są powszechnie znane ale dobre i warte zagrania. Każdy zna przecież flagowe tytuły. Następna sprawa to poradniki. Tych konsol w obecnych czasach nie opłaca się serwisować. Jestem za tym aby stworzyć masę poradników dotyczących rozkręcania i innych rzeczy. W chwili obecnej mam sfotografowane niemal każdą część ps2 fat w dobrej jakości. Tą konsolę znam na wylot. Z psx i psp też sobie radzę. Potencjalny użytkownik który tu zawita i zobaczy obszerność materiału na pewno przyjdzie znów bo będzie wiedział że dostanie tutaj pomoc. I jeszcze jedno. Na forach widać że są zapaleńcy grania online na ps2 próbują się zorganizować. Zrobiłbym kącik online. Poradniki jak podłączyć się do neta i jak wypalić gry aby net działał i ustawianie meczyków.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Pewnie. Zgadzam się ze wszystkim. Sam nagrywałem kiedyś poradniki, ale nie mogłem słuchać swojego zamulonego głosu w mikrofonie. :D


Wracając, działy z homebrew to bardzo dobry pomysł. Tylko pierwszym, co trzeba zrobić, to przygotować tematy. Przynajmniej z pięć, aby dział od początku nie stał pusty. Później będziemy doklepywać następne. Pomysł jak najbardziej dobry.

Co do nie serwisowania już konsol. Masz rację, już nikt nie oddaje takich konsol do naprawy, a raczej wyrzuca je, bez spróbowania naprawy, która wcale nie musi być taka czasochłonna jak mogłoby się to wydawać. Uważam, że można by było albo podpiąć takie tematy z pomocą pod "Poradniki", bądź zrobić nowy dział "Kącik serwisanta"(tak, wiem. bajeczna nazwa :D).

Co do kącika online. Tu może być ciężej, bo priorytetem jest zebrać kilka osób(chociażby z forów, o których mówić), które używałyby tego działu, czy w jakiejkolwiek postaci by to było.

Oczywiście, ja jestem do tego nastawiony bardzo optymistycznie, aczkolwiek, jak sami wiecie, nie wszystko zależy tutaj ode mnie. LukasTe tutaj decyduje, czy coś będzie, czy nie. Ale w tym wypadku, jeśli chodzi o Twoje pomysły, będę próbował Cię poprzeć.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

xzer0, masz dużo racji. Ale Homebrew już jest i to nie jeden
http://swiatpsx.pl/scena-vf51.htm?sid=c ... d18b659663 ogólny tema t"Scena"
trochę tutaj http://swiatpsx.pl/programy-vf20.htm
i tu http://swiatpsx.pl/inne-vf21.htm

Co do pozostałych jestem jak najbardziej na tak i jak tylko coś się zacznie dziać to chętnie wspomogę. :)

Od siebie dodam jeszcze tylko, że forum potrzebuje porządku, scalenia mnóstwa tematów i ogólnie posprzątania i tutaj LISTI to nie zależy tylko od Lukasa ale też od ciebie.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Strzał w dziesiątkę, takich osób potrzeba, takich tematów potrzeba. Forum ma już start, teraz trzeba rozwinąć skrzydła.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Ja oczywiście nie mam nic przeciwko żadnym działaniom z Waszej strony :) I nie miałem, a jak będzie jakaś potrzeba pomocy od strony technicznej to też nie ma problemu.
Jedynie z większym zaangażowaniem jest z mojej strony problem. Myślałem, że w tych miesiącach będę miał więcej czasu no ale niestety... jednak ciągle czuwam :)

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Jakieś wieści propos nowego stylu forum?
SCEE™

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Kumpel ma masę roboty(chodzi o płatne zamówienia) no i zgaduję, że jeszcze się nie odezwał do Lukasa.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Zajmijmy się przez ten czas czymś innym, bo czekamy na ten styl jakby miał doskonale, momentalnie ożywić forum.
Pytanie tylko, czym się zajmijmy? Za co się bierzemy? :P
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Dobra pany, nadchodzi weekend, więc trochę czasu mam. Mogę zacząć nad czymś pracować, jak choćby porządki w działach z poradnikami (podział na konsole), ale potrzeba mi uprawnień :roll: Skoro chcemy ozywić forum, to czas się wziąć do roboty! :evil:
SCEE™

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Quake96, masz póki co tymczasowo uprawnienia moderatora ;)
Ja ciągle walczę z serwerem i firmą hostingową. Niestety bezskutecznie póki co..

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Dziękuje, od razu mogłem zabrać się za porządki ;)

Jako, że albo nie dysponuję odpowiednią mocą, albo nie wiem gdzie znaleźć taką opcję, to prosiłbym Cię jeszcze o jedno. Mógłbyś w dziale poradniki utworzyć osobne poddziały? Ja jak na razie dodaję tagi w tematach, abym mógł się potem połapać gdzie jaki przenieść, ale potrzeba tutaj osobnych działów dla każdej konsoli. Póki co potrzeba następujących działów:

- PlayStation [PSX/PSone]
- PlayStation 2
- PlayStation 3
- Emulatory
- Inne


Będę wdzięczny jeśli takowe się pojawią. Pozwoli mi to powrzucać odpowiednie poradniki do odpowiednich działów :mrgreen:
SCEE™

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Quake96, zrobione. "Inne" proponuje po postu zostawić w głównym dziale.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Okej, Twoja wola ;) Dzięki wielkie.

EDIT: Się zobowiązałem, więc roboty dotrzymałem :P Dział poradniki posprzątany. Zabrakło mi tylko poddziału PSP, o którym wcześniej zapomniałem wspomnieć, więc jeśli go dorzucisz, to będę wdzięczny :)

PS: Napotkałem podczas pracy jeden problem. Niektórych tematów nie mogłem edytować. PO edycji zawsze miałem błąd "Method not implemented". Przez to kilka tematów nie ma tagów w nazwie :/
SCEE™

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Dział PSP dodany. Błędy będę sprawdzał by usprawnić działanie całości forum co jest ważniejsze od wyglądu itd.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

No panowie, miały być porządki a jest cisza :evil: Ktoś nadal chętny do roboty? Ja osobiście szukam sobie właśnie jakiegoś kolejnego zajęcia. No chyba, że ktoś ma propozycje to śmiało.
SCEE™

ODPOWIEDZ