Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Czas na zmiany?

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

LISTI kiedyś wspomniał o nowej szacie graficznej ok.1 miesiąc temu. Chciałbym zapytać czy ten projekt jest nadal aktualny ?
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Zapomnij. Kumpel aktualnie ma zapierdziel, zresztą podobnie jak i ja. Na forum wbijam żeby sprawdzić tylko najnowsze posty.

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

To naprawdę jest mniej ważne jak forum działa tak powoli jak teraz. Dzisiaj w nocy planuje zmianę serwera, już wszystko przygotowane, może wystąpić czasowa przerwa w funkcjonowaniu. Miejmy nadzieję, że dzięki temu w końcu będzie forum działało jak należy.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Miejmy nadzieję... Dość już tych błędów w stylu "Method not implemented", albo "Could not get to data file" czy coś takiego :roll:
SCEE™

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Odświeżam temat ponieważ dyskusja na czacie na temat zmian jest lecz to co zostało tam napisane po pewnym czasie przepada na wieki...
Wdg mnie powinniśmy zrobić:
1. "Kącik On-Line" w Dziale z PS2.
Zamieszczane były by tam poradniki jak podłączyć się do sieci lub x-link kai
oraz mogli by tam się spotykać gracze PS2 którzy chcieli by np. umówić się na wspólne granie.
2. Dział "Homebrew PS2"
Wiele osób przyciąga Homebrew. Można by tam podawać nowości lub poradniki dotyczące Homebrew.
3 Usunąć Warez lub Przenieść go do strefy VIP.
Wiele osób które osiedliły by się na stałe u nas odstrasza Warez. Wiele forów po usunięciu warezu odżyło na nowo.

Takie wdg. mnie zmiany pomogły by forum ;) Podawajcie swoje opinie na temat tego lub inne pomysły
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
torencik
-#
Posty: 131
Rejestracja: pt 04 sty, 2013 22:53

Post autor: torencik »

Jestem z tym samym co przed mówca ;)
Obrazek[/URL]

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Birkin_Pl pisze: 1. "Kącik On-Line" w Dziale z PS2.
Zamieszczane były by tam poradniki jak podłączyć się do sieci lub x-link kai
oraz mogli by tam się spotykać gracze PS2 którzy chcieli by np. umówić się na wspólne granie.
2. Dział "Homebrew PS2"
Wiele osób przyciąga Homebrew. Można by tam podawać nowości lub poradniki dotyczące Homebrew.
Działy stworzone, zobaczymy co z tego wyniknie bo naprawdę mamy już tego sporo, a poszerzanie "oferty" nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem jak nie radzimy sobie do końca z tym co jest i niektóre kategorie świecą pustkami. Ale mam nadzieje, że się miło zaskoczę :)
Birkin_Pl pisze: 3 Usunąć Warez lub Przenieść go do strefy VIP.
Wiele osób które osiedliły by się na stałe u nas odstrasza Warez. Wiele forów po usunięciu warezu odżyło na nowo.
Z tym niestety nie mogę się zgodzić. Chyba, że zbierzecie 10tys. podpisów pod petycją to wtedy moja rolą będzie tylko wykonanie tego :) Jak ktoś pamięta czasy starej strony, startu forum to wie, że od tego zaczynaliśmy. Bez warezu nie byłoby teraz innych działów i w ogóle tego forum, taka jest prawda.
/edit
Naprawa linków, uzupełnienie opisów w dziale z grami jak najbardziej potrzebne. Jest to nieustannie wymagane by aktualizować.

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Może i masz z warezem rację. Oczywiście pomogę w naprawię linków
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Zgadzam się z Lukasem. Co prawda nie jestem tu od początku, ale faktem jest, że ŚPSX z założenia jest warezowym forum. Ale taki już nasz los, bo trafiamy do stosunkowow małego targetu. :/ Fora retro przeżywają ciężkie czasy, ale wierzę w to głęboko, że dobre czasy wrócą i ponownie będziemy kwitnąć. Postaram się pomóc w rozwijaniu forum, hmm, może nawet nowe poradniki się pojawią... Życzmy sobie powodzenia bo w końcu na forum coś się dzieje. ;)
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Forum od strony technicznej staje na nogi, więc przydałoby się popracować nad jego wyglądem. Sprawa samego stylu/motywu forum wciąż jest jedną wielką niewiadomą, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać nowy banner. Nie to, żeby stary mi nie odpowiadał, ale zwyczajnie przyszedł czas na jego zmianę po tylu latach "służby". Można by w tym celu zorganizować jakiś konkurs, bądź znaleźć (nie koniecznie na forum) osobę, która podjęłaby się wykonać dla nas taki banner.

Liczę na wasze poparcie :mrgreen:
SCEE™

Awatar użytkownika
torencik
-#
Posty: 131
Rejestracja: pt 04 sty, 2013 22:53

Post autor: torencik »

Mam znajomego może się tym zająć napisze do niego.Może forum trafiło by wkońcu na tapatalka już najwyższy czas na to według mnie.
Obrazek[/URL]

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Tap talk jest chyba zbędny, większość stałych bywalców wchodzi tu pogadać na chacie a z tego co pamiętam na tt nie ma chatu.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Zainspirowany nocnym szperaniem po necie, wnoszę o kilka drobnych ulepszeń ;)

1. Przydałoby się dodać wtyczkę do bbcode umożliwiającą wrzucenie youtube'owego odtwarzacza w post. Na jednym ze znanych mi forów funkcjonuje to pod tagiem [youtube]

2. Przydałby się dział "News" w sekcji "Forum". Można by zamieszczać tam nowości i ciekawostki związane ze światem konsol, szczególnie tych spod szyldu SONY.

3. W związku z ewentualnym utworzeniem w/w działu, nie powinno również zabraknąć czegoś w rodzaju banneru z miniaturowymi obrazkami, przekierowującego do najnowszych "wieści". Myślę, że umiejscowienie takowego banneru pod reklamami byłoby strzałem w dziesiątkę. Najpierw jednak przemyślmy kwestię samego działu ;)

4. Proponuję usunięcie działu "Pomoc" z sekcji "Forum". Wystarczy spojrzeć do niego, aby przekonać się, że tak naprawdę znajdują się tam same tematy, które powinny być umieszczone w poszczególnych sekcjach (PSX, PS2, PS3 itd.). Wszelkie tematy dotyczące nowinek/problemów technicznych związanych z samym forum i tak umieszczane są w dziale "Forum", także nie widzę sensu istnienia działu "Pomoc". W jego miejsce proponowałbym w przyszłości stworzenie działu "Forumowe konkursy" bądź "Forumowe zawody", w którym organizowane będą przyszłe konkursy czy też zawody. Jednakże, do utworzenia takiego działu, potrzeba na rozruch przynajmniej jednego konkursu oraz kolejnych zawodów, więc jeśli macie propozycje na konkurs/zawody, to możecie je tutaj składać.


Liczę na wasze wsparcie, bo samemu nie zdziałam nic. Tylko wspólnymi siłami możemy wspomóc rozbudowę forum :)
SCEE™

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Dla mnei newsy to głupota. ŚPSX nie ma szans w starciu z portalami takimi jak ppe. Newsmanów musiałoby być kilkunastu żeby codziennie była odpowiednia ilość materiałów. Jestem newsmanem na jednej ze stron AC Milanu i wiem jak to wygląda. Po za tym ŚPSX jakby nei patrzeć jest forum dla retro graczy, więc i target tego byłby mały...
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Nikt nie mówi tu o tak dużej ilości newsów. Choć faktycznie, jakby spojrzeć na to z tej strony, to pomysł sam w sobie wymaga nieco nakładu pracy, więc Twoja opinia wydaje się być słuszna ;)

A co z resztą pomysłów :?:
SCEE™

ODPOWIEDZ