Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Nowy serwer - przerwa w działaniu forum

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Nowy serwer - przerwa w działaniu forum

Post autor: LukasTe »

[center]Dnia 25.02.2014 w godzinach od ok. 21 do 23 w związku ze zmianą serwera, forum było niedostępne.
Przepraszamy za brak dostępu.
[/center]


Zmiana ta była nieunikniona po tym jak poruszanie po forum stało się bardzo utrudnione a niekiedy wręcz niemożliwe i trwało to bez zmian już dłuższy czas za co również przepraszam wszystkich użytkowników. Po wielu próbach przywrócenia pełnej sprawności forum na poprzednim serwerze i braku efektów zmiana serwera na nowy, lepszy jest jedynym możliwym wyjściem. Mam nadzieję, że teraz z przyjemnością będziemy mogli pisać, czytać i dodawać tematy :) Oczywiście taka zmiana może powodować nieprzewidziane błędy więc proszę zgłaszać na bieżąco jak będzie coś nie tak.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

I ja również liczę, że nowy serwer nie tylko przyspieszy działanie forum, ale i usunie dawne błędy, które w ostatnim czasie pojawiały się nagminnie ;) W razie czego, będę w tym temacie raportował wszelkie dostrzeżone nieprawidłowości.
SCEE™

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Z tego co sprawdziłem to w tematach, w których nie można było nic edytować teraz można bez problemu.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Mi w niektórych tematach po edycji wywalało "Method not implemented". To samo miałem nawet jak pisałem posty. A często ostatnio miałem problem, że przy otwieraniu tematów wywalało jakiś błąd z "could not load data file" czy coś. Odświeżanie zazwyczaj pomagało.
SCEE™

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Quake96, zgadza się. Kwestia tylko czy po zmianie serwera też będą działy się takie rzeczy.

ODPOWIEDZ