Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Problem ze spamem

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kamil9489
-#
Posty: 10
Rejestracja: pt 14 maja, 2010 18:39
Kontakt:

Problem ze spamem

Post autor: Kamil9489 »

Witam.Od kiedy jestem na forum dostaję więcej spamu na pocztę od różnych kont mailowych z dopiskiem ,,ŚwiatPSX". Jest to zamierzone działanie czy niezależne od forum? Dodam,że z żadnym innym forum takich problemów nie mam.Dołączam screenshot.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Jakby co to mogę się podłączyć pod post kolegi, bo też dostaje tony tego syfu :-x

Z tym, że mnie to nie specjalnie przeszkadza, bo maila zwykle nie używam :mrgreen:
SCEE™

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Kamil9489, Quake96 w wiadomościach od nas jest stopka dzięki której można się wypisać i z naszej strony nie są wysyłane od tej pory żadne maile. Jednak jakiś czas temu było sporo zamieszania jak ktoś się podszywał pod nasze forum, teraz mam nadzieję że to już nie ma miejsca. Wszelkie sprawy zgłaszać na PW i na pewno znajdziemy rozwiązanie. Do Was żadne wiadomości nie będą już wysyłane.

ODPOWIEDZ