Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Ciągłe wylogowywanie

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Ciągłe wylogowywanie

Post autor: Quake96 »

Siema.

Krótko, zwięźle i na temat. Mam problem z logowaniem się na Mozilli. Otóż mimo tego, że zaznaczyłem opcję "Zapamiętaj mnie", to i tak przy każdej kolejnej sesji muszę się od nowa logować. Tak samo gdy dłużej siedzę na forum i np. nic nie robię, to po odświeżeniu znów jestem wylogowany. Sprawdzane na dwóch komputerach z Mozillą.
SCEE™

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Masz może zainstalowany dodatek LastPass?

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Niet. Czysta mozilla bez żadnych zbędnych bajerów ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Hm.. Myślałem, że to będzie wina tego dodatku. Sam miałem taki problem zarówno tutaj, jak i na innym forum i wtedy pomogło mi przeinstalowanie owego dodatku ;)

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Nie wiem z czym to jest związane, ale to raczej żaden dodatek. Jestem tutaj od 2008r i co jakiś czas tak jest, że wylogowywuje i potem trzeba zaznaczać kilkanaście razy pod rząd "zapamiętaj", żeby w końcu pamiętało. W zeszłym tygodniu jeszcze miałem ten problem, dziś wszedłem już od razu zalogowany :)
ps. również mam mozille
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

ODPOWIEDZ