Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Portable Padus DiscJuggler.NET v6.0.0.1400 Thinstalled

emulatory, konwertery, pluginy, różności

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Portable Padus DiscJuggler.NET v6.0.0.1400 Thinstalled

Post autor: michael69 »

[center]Portable Padus DiscJuggler.NET v6.0.0.1400 Thinstalled

DiscJuggler to profesjonalna aplikacja, która pozwala na zaawansowaną kreację płyt CD i DVD. Dzięki DiscJuggler użytkownik może nagrać nowe płyty lub skopiować nośniki, które posiada w swojej kolekcji. Warto dodać, że DiscJuggler posiada pełne wsparcie możliwości sieciowych (panel administratora dostępny przez sieć), umożliwia pełną obsługę formatów CD, DVD, BD i HD-DVD, wspiera formaty audio takie jak PQ czy R-W (CD+G/Karaoke) i wiele innych. Wszystko to sprawia, że DiscJuggler przypadnie do gustu nie tylko amatorom, ale również profesjonalistom.


Obrazek
Obrazek

Screen jest robiony przeze mnie, program testowany, dorzuciłem krótki opis (ustawienia) wypalania obrazów CD w pliku .cdi, mój up !


Obrazek

Obrazek --> 6.31 MB [/center]


Obrazek

Kod: Zaznacz cały

http://rapidshare.com/files/455625218/Portable_Padus_DiscJuggler.NET_v6.0.0.1400_Thinstalled.rar
Obrazek

[center] :ok:
michael69
Obrazek[/center]
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

ODPOWIEDZ