Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Fileserve premium link generator

emulatory, konwertery, pluginy, różności

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
19kefir11
-#
Posty: 169
Rejestracja: pn 11 paź, 2010 23:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Fileserve premium link generator

Post autor: 19kefir11 »

Witam dziś zamieszczam dla użytkowników naszego forum generator premium linków do fileserve. Instrukcja użycia w archiwum. Programik sprawdzałem ESET NOD32 i wg niego jest czysty. Testowane na Win 7 x64 i działa ;)

Kod: Zaznacz cały

http://www.megaupload.com/?d=SRQHOVLY

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Program nie działa jak należy, przynajmniej u mnie. Skonwertowałem zwykły link do wersji premium bez problemu, jednak zamiast ściągać pełną prędkością łącza ... Wyciagam od 64 do 140 kbs, normalnie powinno mi ściągać <700 kbs. Już na zwykłym linku wyciągnę 250-300 kbs. Jestem ciekawy jak wygląda sprawa u reszty.

Łącze Neostrada 6MB, nie mam włączonych żadnych aplikacji wykorzystujących neta oprócz przeglądarki WWW.

Awatar użytkownika
19kefir11
-#
Posty: 169
Rejestracja: pn 11 paź, 2010 23:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: 19kefir11 »

U mnie leciało po 600-700 a mojemu kumplowi 1,3 ;) Zawsze możesz dać od razu kilka linków

Mokrykot
-#
Posty: 1
Rejestracja: pn 11 kwie, 2011 19:47

Post autor: Mokrykot »

A ja mam problem, po wklejeniu linku w górnym okienku, następnie wybraniu opcji "get code", kolejno kopiując kod ze strony i wybierając opcję Convert w dolnym okienku widnieje napis "error" ;-)


Windows 7 Ultimate x64 :)

@edit:
Problem rozwiązany
Tryb zgodności z windows xp SP3 i śmiga :)
"Plusik" dla Ciebie :-)

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Dzisiaj mi przestał działać program. Dokładnie nie wiem czy to wina samego programu czy Firefoxa 4.0, za każdym razem jak wklejam jakiś link i wybiorę Get Code to mam zero reakcji.

Zamiast napisu Skip AD

Obrazek

Wyświetla mi się Please Wait i nie chce ruszyć dalej. Prośba dla ludzi którzy korzystają z tego generatora. Możecie sprawdzić jak to u was działa?

Awatar użytkownika
19kefir11
-#
Posty: 169
Rejestracja: pn 11 paź, 2010 23:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: 19kefir11 »

DreamON, mi śmiga aż miło na FF 3.16, jak masz żeby czekać to poczekaj chwilę może jakiś błąd miałeś lub spróbuj jeszcze raz ;]

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

19kefir11 pisze:DreamON, mi śmiga aż miło na FF 3.16, jak masz żeby czekać to poczekaj chwilę może jakiś błąd miałeś lub spróbuj jeszcze raz ;]
Próbowałem wczoraj po kilka razy na różnych linkach, oczywiście czekałem ~2minuty ale nic się nie działo poza komunikatem Please Wait.

Dzisiaj przeczyściłem dysk z internetowego gówna za pomocą najnowszego CCleanera, myślałem że coś pomoże, niestety nadal to samo. To na pewnie nie wina złej wersji FireFoxa, używam tego generatora odkąd go wrzuciłeś i nie było wcześniej problemów.

Awatar użytkownika
19kefir11
-#
Posty: 169
Rejestracja: pn 11 paź, 2010 23:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: 19kefir11 »

DreamON, może spróbuj inną przeglądarkę jako domyślną ustawić np chrome lub opera.

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Próbowałem na IE, tym razem zadziałało odliczanie i dostaję kod który się wkleja do programu. Problem teraz polega na tym, że po wklejeniu kodu i wybraniu opcji Convert zamiast linków premium wyświetla mi komunikat Account is dead OR Your link is deleted. Mam tak z każdym linkiem, linki oczywiście są dobre, można je ściągać jako zwykły niezarejestrowany użytkownik.

Wczoraj dwa dni temu wyszedł update do wersji 1.3 a dzisiaj kolejny z numerkiem 1.4, teraz program mi znowu działa na Firefoxie 4. Niestety nadal mam za każdym razem po skonwertowaniu kodu, komunikat Account is dead OR Your link is deleted. Dziwna sprawa :roll:

Wrzucam link do najnowszej wersji:

Kod: Zaznacz cały

http://www.mediafire.com/?6gd4z4lup0etrdv

ODPOWIEDZ