Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Sony PlayStation - Reklamy

gazety, ścieżki dźwiękowe, dema

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Sony PlayStation - Reklamy

Post autor: DreamON »

Kolekcja 118 reklam z gier na Szaraka, większość jest w formacie MPEG, MOV, oraz kilka w ASF. Całość warzy 237 MB. Enjoy!

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

http://www.multiupload.com/9268CS9GGK

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Jakość większości reklam pozostawia wiele do życzenia :P W dodatku w połowie reklam nie ma głosu :P Ale ogólnie gratsy za wstawkę, bo pare fajnych reklam jest :D

I tutaj moja prośba. Znalazłbyś coś takiego, ale dla PS2?? Głównie zależy mi na reklamach samej konsoli :)
SCEE™

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

No niestety jakość nie najlepsza, większość reklam była zripowana ze starych stronek o grach. Wtedy nikt jeszcze nie myślał o Full HD 1080. Co do tych reklam PS2, to musiałbym poszukać bo mam gdzieś na płytce kilka, ale z tego co pamiętam były to same reklamy gier a nie konsoli. Wszystkie reklamy konsoli znajdziesz na YT, poszukaj plugina do FF do ściągania filmów i jedziesz.

ODPOWIEDZ