Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

PS2 Slim 75004 - podłączanie przez ethernet do rou

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Asphalt
-#
Posty: 1
Rejestracja: śr 14 sty, 2015 16:07

PS2 Slim 75004 - podłączanie przez ethernet do rou

Post autor: Asphalt »

Witam. Potrzebuje pomocy z PS2 wersja 75004. Wpadłem na pomysł podłączenia konsoli do routera z pamięcią usb poprzez ethernet. Widziałem kilka poradników, lecz mam wątpliwości:

1. Czy USB 2.0 w routerze daje wystarczającą szybkość do odtwarzania gier bez lagów?
2. Czy istnieją jakiekolwiek ograniczenia wynikające z odtwarzania gier w ten sposób?
3. Czy ktoś z forum mógłby wrzucić na moją kartę pamięci potrzebny soft by się podłączyć?(siadł mi laser..)

Pentanteles
-#
Posty: 11
Rejestracja: czw 17 lip, 2014 07:43

Post autor: Pentanteles »

Gdy miałem tylko PS2 Slim, również zastanawiałem się nad takim rozwiązaniem.
Nie znalazłem poradnika opisującego dokładne tę kwestię, choć może ten będzie pomocny: https://versatile1.wordpress.com/2010/0 ... ice-guide/

Dodam, że próbowałem uruchomić God of War z dysku komputera i lagi w filmach nadal były, niemal identyczne jak przy grze z pendrive'a.

Ostatecznie przesiadłem się na Fata z Network Adaptorem i HDD.

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Ja gram z dysku komputera (przesyłam kablem internetowym) i nic nie laguje, w zasadzie wszystkie gry śmigają (tylko Makai Kingdom jest w czarno białym ale to dlatego że nikt nie zrobił działającego fixa). Musisz mieć nowe wersje oprogramowania, open loadera przede wszystkim.
Obrazek

ODPOWIEDZ