Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Problem z kopiami gier na PS2 slim free mcboot

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

raider0
-#
Posty: 2
Rejestracja: sob 27 wrz, 2014 14:51

Problem z kopiami gier na PS2 slim free mcboot

Post autor: raider0 »

Witam,
mam problem z kopiami gier na mojej konsoli. Wygląda to w ten sposób że gry strasznie sie wieszają albo w ogóle nie chcą sie odpalic np zawiesza się po migających kolorach, dzieje się tak kiedy konsola jest troszke ciepła ale jak odpalam kopie po 2 h przerwie to idzie pograć z 20 minut a potem zcina. co ciekawe nie mam tego problemu z oryginalnymi grami i orygianlne filmy dvd także chodzą normalnie. gry odpalam na free mc bot. karta max memory 64 mb plus oryginalna karta ps2 8 mb także z mcbootem i tak samo kopie działaja. Odkąd mam free mc bota kopie gier zawsze chodziły bardzo dobrze aż do teraz. Co może być przyczyną nieprawidłowego działania kopii gier ?

RafaU
-#
Posty: 2
Rejestracja: pt 02 sty, 2015 17:36

Niska jakość DVD

Post autor: RafaU »

Używaj wysokiej jakości płyt DVD np marki Verbatim lub Sony a unikniesz tego problemu....

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

albo laser juz niedomaga i ma problem z piratami
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

raider0
-#
Posty: 2
Rejestracja: sob 27 wrz, 2014 14:51

Post autor: raider0 »

Używam tylko płyt Verbatim lub Tdk. Z tym laserem było by troche dziwne , miałem kiedyś ps2 fat z chipem to jak zaczął laser niedomagać piraty jak i oryginały chodziły tak samo, a tu widać tylko problem z piratami.

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

wiesz ale oryginaly sa innej jakosci o wiele lepszej od nagrywanych i laser nie ma trudnosci z czytaniem porysowanych oryginalow niz z nagranej nowki sztuki. dlatego zawsze najpierw sa problemy z piratami.
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

ODPOWIEDZ