Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!

Emulowanie gier PS2, kompatybilność, specyfikacje.

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

RafaU
-#
Posty: 2
Rejestracja: pt 02 sty, 2015 17:36

Emulowanie gier PS2, kompatybilność, specyfikacje.

Post autor: RafaU »

Witam otóż ostatnio naszła mnie ochota na pogranie w gry z PS2 na moim komputerze.

Pobrałem GTA LCS, niestety gra emuluję się bardzo wolno, chodź na wskaźniku FPS wyświetla się 30/50/60 oraz dźwięk się dławi. (oczywiście uruchamiałem grę w wiele konfiguracjach - raz gorzej raz lepiej)

Wiem że emulowanie gier z PS2 wymaga mocnego sprzętu, ale wiem też że do wielu gier nie potrzeba aż takiego.

Czytałem że wiele zależy od kompatybilności gry z emulatorem. np. w najnowszej wersji Tekken 5 może działać płynnie na procesorze z taktowaniem 2 Ghz.

Tutaj zwracam się do was:

1. Czy na tym sprzęcie mogę wgl próbować emulować gry:

Intel Pentium CPU 960 2,20 x2
RAM: 4 GB
Karta Graficzna: Nvidia GeForce 710M, Intel HD Graphics

2. Jeżeli mogę to waszym zdaniem jakie ? np. jeżeli graliście w jakąś grę na podobnym komputerze napiszcie, lub nawet jeśli znacie gry kompatybilne.

ODPOWIEDZ