Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Podpowiedź czy warto...

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

R4FI_pl
-#
Posty: 2
Rejestracja: sob 04 lip, 2015 08:48

Podpowiedź czy warto...

Post autor: R4FI_pl »

Witam.
Dostałem ostatnio dwie konsole PS2 FAT model SCPH-50004 ale niestety bez żadych dodatków czyli kart pamięci padów itd...
Mam juz pady, okablowanie oraz gry...niestety nie mam karty pamięci i chcę jakąś kupić.
Mam 3 opcje na oku i chciałbym zasięgnąć Waszej opini czy warto i która karte kupić. Chcę na nią wgrać Free McBoot lub kupic z już wgranym.
Do rzeczy:
1. SONY 8 MB
2. No Name 64 MB
3. Nie chińszczyzna 64 MB

Mam jeszcze jedno pytanko.
Czy taki bajer to tylko bajer czy rzeczywiście jest jakas różnica w obrazie:
Ps2 HDMI adapter

Czekam na odpowiez i z góry dziekuję.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Witam.
Najlepiej kupować oryginalne karty Sony 8MB. Z nimi nigdy nie ma problemów.
Jeżeli możesz wgrać FMCB to lepiej samemu go wgraj. (Do wgrania FMCB jest potrzebna chociaż 1 przerobiona konsola).
Z czego słyszałem owe adaptery skalują jakość do 480p. Cytuje sprzedawcę "CH HDMI. wyjścia audio i wideo w pełnym formacie cyfrowym HDMI i obsługuje PS2 tryby wyświetlania (480i, 576i, 480p). Wystarczy jeden kabel HDMI, podłącz i graj ." Adapter bardziej służy do używania PS2 na monitorach bez wejścia composite (czincz).
Pozdrawiam Serdecznie !
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

R4FI_pl
-#
Posty: 2
Rejestracja: sob 04 lip, 2015 08:48

Post autor: R4FI_pl »

No ok. Tylko z tych trzech podanych która byla by najlepsza... Ta Sony to chyba nie jest sony choć mogę się mylić. Chyba za tania na oryginał.
Czy ktoś miał styczność już z tymi kartami 64mb z wgranym już FMCB i jak one sprawowały się na konsolach FAT scph 50004.

ODPOWIEDZ