Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

zgrywanie gier na hdd przez ftp

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

zulu03
-#
Posty: 9
Rejestracja: ndz 24 mar, 2013 16:32

zgrywanie gier na hdd przez ftp

Post autor: zulu03 »

posiadam ps2 fata 500004 z network adapterem oraz dyskiem 160 gb, mam zainstalowanego free mcboot'a 1.8, nie mam możliwości podpinania dysku bezpośrednio do komputera więc szukam rozwiązania jak obrazy iso wrzucać na dysk po sieci, coś czytałem na temat myPS2, połączyłem się sieciowo przez program FlashFXP lecz z tego co doczytałem za jego pomocą można zgrywać tylko muzykę i filmy, zrzucał bym gry normalnie przez hdloadera ale mam taki problem że moja czarnulka czyta tylko i wyłącznie oryginalne płyty, mojej kolekcji "kopii zapasowych" w żaden sposób nie idzie ruszyć (esr i wszystko inne sprawne, płyty nagrane w porządku bo na poprzednim slimie wszysko czytało bez problemu) mimo iż mam gry nagrane na 3 różnych markach żadnej nie idzie odtworzyć, laser strzela i nie czyta, a mocno porysowane oryginały idą bez problemu, dlatego szukam jak zgrać bezpośrednio z pc za pomocą kabla do na gierki na hdd, jaki program do tego się nadaje, bo czym więcej w internecie czytam (a niestety na polskich stronach nie ma zbyt dużo informacji o tym) to wymiękam, z góry dziękuje za pomoc

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Do odtwarzania gier na dysku to PS2Loader a program do zgrywania gier na dysk przez sieć muszę poszukać, samemu tak robiłem ale miałem reinstall i program gdzieś zaginął.
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

zulu03
-#
Posty: 9
Rejestracja: ndz 24 mar, 2013 16:32

Post autor: zulu03 »

a czym się różni hdloader od ps2loader? bo wiem że hdloaderem da się zgrywać gry z płyty na dysk, a nie otworze gry jak ją wrzucę na dysk tym programem ? czy ogólnie ps2loader jest lepszy od tego co mam ? a co do programu do zgrywania gier po sieci będę bardzo wdzięczny bo przegrzebałem całego neta i nie mam pomysłu już.

Awatar użytkownika
kurek2012
-#
Posty: 200
Rejestracja: czw 25 paź, 2012 14:16

Post autor: kurek2012 »

Trzymaj linki

Gry PS2 z dysku komputera

http://swiatpsx.pl/ps2gry-z-dysku-komputera-vt8103.htm

NA + HDD - Dokładny poradnik instalacji gier

http://swiatpsx.pl/ps2-na-hdd-dokladny- ... vt7361.htm
PlayStation 2 FAT SCPH-30003 FMCB N/A 200GB HDMI
PlayStation 2 slim SCPH-75004 FMCB
PlayStation 3 super slim CECH-4304A
PlayStation 4 CUH-1000A
PSP SLIM 3004
PSVITA PCH-1004
Commodore 64

zulu03
-#
Posty: 9
Rejestracja: ndz 24 mar, 2013 16:32

Post autor: zulu03 »

drugi wątek co podałeś już dawno przewertowałem lecz tam jest wgrywanie gier za pomocą podpinania dysku do pc'ta ze złączem ide ata do którego ja nie mam dostępu więc ta opcja wgrywania gier odpada, pierwsza opcja jest ciekawsza (wprawdzie nie jest to dokładnie czego szukam bo szukam jak wgrać gry na dysk będący w ps2 po sieci a nie grać z dysku komputera) ale jak nie uda mi się nic znaleźć do wgrania gier na dysk to będę zmuszony korzystać z tej opcji chociaż nie jest zbyt praktyczna (ze względu że używam starego laptopa który nie ma za dużego dysku w sobie)

Awatar użytkownika
kurek2012
-#
Posty: 200
Rejestracja: czw 25 paź, 2012 14:16

Post autor: kurek2012 »

AHA to o to ci chodzi przedtem : zle przeczytałem twoj pierwszy post moge ci polecić ten program sam osobiście go używam link do programu

http://psx-scene.com/forums/f98/%5Bapp% ... ows-58835/
PlayStation 2 FAT SCPH-30003 FMCB N/A 200GB HDMI
PlayStation 2 slim SCPH-75004 FMCB
PlayStation 3 super slim CECH-4304A
PlayStation 4 CUH-1000A
PSP SLIM 3004
PSVITA PCH-1004
Commodore 64

zulu03
-#
Posty: 9
Rejestracja: ndz 24 mar, 2013 16:32

Post autor: zulu03 »

dzięki, właśnie zgrywam jakąś grę, odpalę ją później na konsoli normalnie hdloaderem?

gra się zgrała, w hdloaderze ją wykryło lecz nie uruchamia się ... ale co dziwniejsze nie uruchamia się również gra która była wcześniej na dysku zgrana z krążka a działała wcześniej jak ją sprawdzałem... co mogło pójść nie tak ??

Sulejman
-#
Posty: 9
Rejestracja: ndz 08 mar, 2015 23:16

Post autor: Sulejman »

Nie używaj HDL, lepszy jest Open PS2 Loader.

zulu03
-#
Posty: 9
Rejestracja: ndz 24 mar, 2013 16:32

Post autor: zulu03 »

a jakim open ps2loaderem mam otworzyć gry z hdd ? bo mam wersje 0,7 i nie mam nic od dysku, mam z pendriva i z sieci ale z hdd nie.


dobra, ogarnąłem, musiałem zmnienić w ustawieniach start dysku twardego i gra zrzucona po sieci działa, dzięki wielkie

Sulejman
-#
Posty: 9
Rejestracja: ndz 08 mar, 2015 23:16

Post autor: Sulejman »

0.7 też nie używaj. Cholernie stara jest. Najnowsza i najlepsza to 0.9.3

https://bitbucket.org/ifcaro/open-ps2-loader/downloads

zulu03
-#
Posty: 9
Rejestracja: ndz 24 mar, 2013 16:32

Post autor: zulu03 »

będę miał trochę więcej czasu to przetestuje

ODPOWIEDZ