Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości

PS2 połączenie do internetu

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

gtsaplayer
-#
Posty: 6
Rejestracja: sob 09 sty, 2016 20:48
Lokalizacja: Legnica

PS2 połączenie do internetu

Post autor: gtsaplayer »

Witam.
Jak w tytule, czy to możliwe jest by zagrać w internecie na pirackich grach? Chciałbym sobie zagrać z kolegą lecz nie mam oryginalnej płytki :(
Liczę na szybką odpowiedź

EDIT: Aha, zapomniałem dodać iż mam Fata i jakiś Network Adapter i nie wiem do końca jak to działa :-P Czy potrzeba jeszcze czegoś oprócz tego Network Adapter? Wygląda on tak http://s72.photobucket.com/user/DookieC ... r.jpg.html

EDIT2: Znalazłem że mogę grać w pirackie gry na moim Chipie Matrix gdyż jak się przejdzie do online to się wyłącza :mrgreen: Lecz nadal pozostaje pytanie na górze.
Gram bo lubię nie bijcie >.<

Konsole:
PSOne SCPH-102 PAL
PS2 FAT SCPH-50004 PAL
Xbox 360 Slim PAL
Nintendo DS Lite PAL (oryginalny)
Nintendo Gameboy PAL (oryginalny)

Stonka
-#
Posty: 2
Rejestracja: sob 30 sty, 2016 19:23

Post autor: Stonka »

Nie chce zapeszać, ale raczej już nie znajdziesz działającego serwera.

Awatar użytkownika
torencik
-#
Posty: 131
Rejestracja: pt 04 sty, 2013 22:53

Post autor: torencik »

Pierwsza sprawa trzeba spatchować DNAS. A druga to problem że działające serwery ma COD3 (COD 3 jakby nie ma serwerów tam stawia się samemu), MGS 3 ale z tym jest chwila zabawy i RE Outbreaker File 2 czy jakoś tak. Po za ty zostaje jeszcze OpenSpy oraz XLink Kai.
Obrazek[/URL]

ODPOWIEDZ