Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Emulator Ps2

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Emulator Ps2

Post autor: Hudy »

Witam

Jak myślicie czy powstanie jakiś pożądany Emu na Ps2.

Moim zdaniem to dobra rzecz gry wczytujemy z twardziela nie mamy problemów z laserami itp.

Czy miał ktoś już styczność z emu Ps 2 ???
W sensie grania na nim w jakieś gry.

Rozwińcie trochę ten temat bo to morze bez dna ,interesuje mnie wasza opinia na temat Emu Ps 2.

Awatar użytkownika
prasol
-#
Posty: 3
Rejestracja: pn 01 lut, 2010 21:49
Kontakt:

Post autor: prasol »

Żeby nie zakładać nowego wątku też chciałem się zapytać czy można normalnie już pograć w gry z PS2 na PC??

Bo dawno słyszałem że jakiś emulator jest ale trzeba mieć niezłego kompa żeby wszystko działało płynnie.

A teraz jak to jest/??
Piłka nożna to nie jest sprawa życia i śmierci, to coś znacznie poważniejszego! - Bill Shankly (legendarny manager Liverpoolu)

89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

Wyczaj sobie to: http://pcsx2.net/

Jest to emulator na którym poleci kilka ciekawych gierek.
Na stronie są gry które działają na emu, więc możesz sobie zobaczyć co działa a co nie.

Nie zapominaj że musisz mieć kompa "machine".

ODPOWIEDZ