Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Problem z wypaleniem

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

good1
-#
Posty: 4
Rejestracja: sob 08 maja, 2010 10:35

Problem z wypaleniem

Post autor: good1 »

Dziś rano spróbowałem wypalic gre digimon world data squad na płyte dvd sony+R alcocholem 120% format playstation 2 predkosc 4% i dao nagrywało sie dosc długo wkładam płyte uruchamiam esr i pisze invalid media in drive o co chodzi co zrobiłem źle prosze o szybką odpowiedź
PS.Jestem słaby w te klocki
PS2.jak wkładam oryginał to pisze ps2dvd lub cos w tym stylu.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Digimon World to gra na PSX. Nie należy nagrywać tego na DVD i w formacie PlayStation 2.
Aby na PS2 działała ci nieoryginalna gra z PSX, to powinieneś najpierw mieć przerobioną konsolkę, aby czytała kopie PSX, potem tylko nagrać gre na płyte CD w formacie PlayStation.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

akawaren
-#
Posty: 7
Rejestracja: śr 07 lip, 2010 06:16

Post autor: akawaren »

Tak Ja mam tę samą sytację tylko z tekenem 3. Powinieneś nagrać IMgBurn. i speed 4x

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

LOL na esr nie odpalisz kopi z psx'a tam odpalisz tylko gry w Formacie DVD które są wydane NA DVD chodzi o jakis media CHECK ktorego w psx nie da rady przerobic , ale istnieja emulatory dodatkowo do FMB ze odpalisz kopie gry z psx na ps2 tylko musisz miec zaslepki jak do Swamp Magic ps. aby odpalic kopie gry w ESR to musisz obraz gry DVD spatchowac ESR Disc PATCHER ;) aby dzialala ... pozrdo ;)

ODPOWIEDZ