Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Kopiowanie oryginalnych gier PS2

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Czy tak samo albo podobnie kopiuje się oryginalne gry z PS2? Jeśli nie to napiszcie poradnik jak je kopiować, ponieważ mam kilka gier, których na naszym forum nie ma i chętnie bym je udostępnił, ale nie wiem jak je skopiować. Kiedy próbowałem w taki sam sposób nie było do wyboru innego profilu robienia obrazu oprócz DVD. A nie wiem czy na tym profilu obraz wyszedłby właściwy.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

sry ze zły dział ..... ex gamer ścigasz sobie program imgburn klitasz create image file from disk i wybierasz gdzie chcesz zapisac .... oczywiście plik .ISO ;)

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

A ISO jest prawidłowy do gier PS2? Nie mam jak sprawdzić tego potem bo konsolę mam nieprzerobioną. Bo jak wiadomo na psx iso nie powinno się używać... I nie wszystkie gry w takim formacie pójdą.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

tak .iso jak najbardziej zresztą nie masz większego wyboru gdyż do wypalania płyt DVD jest tylko profil DAO, jeszcze jedna możliwość w formacie obrazu, można zrobić pliki alcohola MDF/MDS

a co kopiowania gier, ja używam alkochola120% przy czym mam włączone ANYDVD.
Ostatnio zmieniony śr 18 sie, 2010 11:56 przez michael69, łącznie zmieniany 1 raz.
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Ok. Dziękuję. Postaram się wrzucić: FFXII i Echo NIght Beyond. Pozdro. :mrgreen:
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ