Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Playstation 2 Zakup

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Abarai
-#
Posty: 50
Rejestracja: pn 05 kwie, 2010 16:32
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Playstation 2 Zakup

Post autor: Abarai »

Witam chcialem zakupic ps2 ale nie wiem z jakimi kosztami sie liczyc prosze o jakies linki na allegro bo ja sie na tym sprzecie nie znam.
Nie zapomnij pochodzenia Miasto Radom halo ziemia

Awatar użytkownika
snakeshake
-#
Posty: 191
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 00:02
Lokalizacja: Nie wiem.
Kontakt:

Post autor: snakeshake »

Ceny od 200 zł do nawet 600 zł Zależy też jaką chcesz kupić wersje są slim i fat
Przerobione i nieprzerobione, nowe i używane
Linki przesłałem ci na pw ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Abarai
-#
Posty: 50
Rejestracja: pn 05 kwie, 2010 16:32
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Abarai »

uzywana moze byc nie przerobiona ale pisze ze sie nie znam na tym jaka wersja byla by lepsza i tansza. slyszalem ze slim sie bardziej przegrzewa.
Ostatnio zmieniony śr 18 sie, 2010 19:26 przez Abarai, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie zapomnij pochodzenia Miasto Radom halo ziemia

Awatar użytkownika
snakeshake
-#
Posty: 191
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 00:02
Lokalizacja: Nie wiem.
Kontakt:

Post autor: snakeshake »

już ci wysłałem kilka konsol jak będziesz chciał więcej to napisz na pw ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Ja mogę sprzedać FATa bez żadnych kabli ani dodatków za 99zł :). Laser sprawny i ogólnie dobrze działa ale brakuje tej przedniej częsci małej od napędu. Nieprzerobiona. Gra RatchetClank może być za niewielką dopłatą.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

snakeshake, do 600zł? Przesadziłeś trochę
Ja swoje PS2 kupiłem 4 lata temu za 360 zł w tym zestawie było PS2 FAT (SCPH30004) + oryginalny pad SONY + oryginalna karta pamięci SONY 8mb + oryginalne NBA 2006. I popatrz, to było kilka lat temu. Teraz taki zestaw będzie kosztował około 260zł.

Szukając konsoli patrz po: (najistotniejsze rzeczy)
-czy konsola jest FAT czy slim (polecam FAT, na slimach jest gorzej z przerabianiem i są droższe)
-czy konsola jest uszkodzona (pęknięte opakowanie = nie bierz, inne uszkodzenia = NIE BIERZ)
-CENA (czy jest dobra do zestawu, oryginalny pad kosztuje ~50zł, oryginalne gry też dołóż, a karta pamięci powinna być zawsze (podnosi cene jeżeli są 2 karty pamięci, nie licz nieoryginalnych gier)
-czy jest pełny zestaw (przede wszystkim okablowanie, musi być kabel do prądu i do telewizora - chinch lub euro)
-jeżeli napisane jest, że sprzedający rozbierał ją choć raz, NIE BIERZ
-muszą być zdjęcia konsoli, nie kupuj kota w worku
-kolor konsoli (tylko gdy jest różowy, takiego chyba nie chcesz :P )

mniej istotne rzeczy
-zestaw gier (jeżeli planujesz nagrywać, to gry w zestawie nie są istotne)


To chyba tyle, pamiętaj, że szukanie idealnego PS2 na Allegro to nie 5 minut, to zajmie ci nawet tydzień! Zastanów się 20 razy czy napewno chcesz tą konsole, przeczytaj 5 razy opis i przepatrz 2 razy czy nie ma lepszej.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
snakeshake
-#
Posty: 191
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 00:02
Lokalizacja: Nie wiem.
Kontakt:

Post autor: snakeshake »

Wiesz niektórzy sprzedają za 600 :D bo dodają z 40 gier oryginalnych (no dobra przesadziłem) :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
squaier1
-#
Posty: 327
Rejestracja: pt 03 lip, 2009 13:49
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: squaier1 »

Ja swoją PS2 slim kupiłem za 120zł i w zestawie miałem : Konsolkę, 2 Pady orginalne, Orginalną kartę pamięci sony 8 MB oraz jakieś4 gry ;)
Dla użytkowników tego forum udostępniam transfer na moje uploady na chomikuj.pl - Piszcie na priva

------------------------------------------------------

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Ja jakiś czas temu kupiłem za sumę 260 zł PS2 Slim + oryginalny pad Sony Dualshock 2 + Oryginalna gra "James Cameron's Dark Angel" + oryginalna karta pamięci Sony 8 Mb z wgranym Free McBoot w najnowszej wersji do uruchamiania kopii oryginalnych gier, oraz filmów w formacie Dvix jak i również odtwarzania mp3. Konsola chodzi bez zarzutu, laser ładnie czyta i bez zacinania, bezproblemowo ;) Polecam przeróbkę w postaci Free McBoot, gdyż owa metoda nie wpływa negatywnie na działanie lasera i nie skraca jego żywotności, gdyż gry które, uruchamiamy "rozpoznawane" są przez konsolę jako DVD-Video (oczywiście po uprzednim spatchowaniu gry co trwa dosłownie 2 sek.) Minusy tejże przeróbki to, to, że na najnowszych konsolach SCPH-90004 z firmware'em w wersji powyżej 2.20 nie będzie działać, oraz to, że nie uruchamia kopii gier z PSX'a. Na allegro jest sporo aukcji z konsolami w dobrej cenie wraz z wyżej omówioną przeróbką, najlepiej kupić używaną z jakiegoś sklepu tylko zwróć uwagę na model konsoli (SCPH-90004 najlepiej odpuścić).

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Drakson mógłbyś napisać temat na czym polega ten Free MCBoot? Jak mógłbym go zdobyć?

[ Dodano: Czw 19 Sie, 2010 19:17 ]
Drakson mógłbyś napisać temat na czym polega ten Free MCBoot? Jak mógłbym go zdobyć?
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
snakeshake
-#
Posty: 191
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 00:02
Lokalizacja: Nie wiem.
Kontakt:

Post autor: snakeshake »

Obrazek

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Czytałem to ale chodziło mi o jakiś krótki artykuł. To jest fachowe i dłuuuugie. :D Prosiłbym o coś bardziej przystępnego. Czyli krótszego i zwięzłego. Z samymi konkretnymi wiadomościami. :-)
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Sorry za mały offtop... Moim zdaniem najlepiej zrobić opis rodzai przeróbek na ps2, tak szczegółowo, ja mogę napisać co nieco o FMB, a ktoś inny jeśli tylko może niech doda swoje 3 grosze na temat innego rodzaju "łamania" konsoli. A co do Free McBoot można taką usługę zamówić również na allegro, tylko trzeba wysłać swoją kartę lub po prostu kupić z wgranym już exploitem który jest jak najbardziej legalny.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Taki dział to dobry pomysł. Czekam na jeego powstanie tak samo jak na powstanie działu o PS3 :D
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Abarai
-#
Posty: 50
Rejestracja: pn 05 kwie, 2010 16:32
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Abarai »

dobra dziękuje wam chłopaki :D kupie od kumpla za 150 fata przerobiony 1 pad oryginalny
z kilkoma grami papatki :)
Nie zapomnij pochodzenia Miasto Radom halo ziemia

ODPOWIEDZ