Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Nagrywanie płyt DL

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Mandez
-#
Posty: 2
Rejestracja: sob 28 sie, 2010 13:11
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Nagrywanie płyt DL

Post autor: Mandez »

Witam. Ostatnio pobrałem sobie GH5 na PS2. Kupiłem płytę ActiveJet DL. Nagrałem na nią obraz z grą ale występuje pewien problem. Gra bardzo długo się wczytuje, szczególnie na piosenkach (nawet po 4-5 min). Co może być tego przyczyną? Inne gry działają normalnie.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Jaką masz przeróbkę?
hasło do moich uploadów: 1234

Mandez
-#
Posty: 2
Rejestracja: sob 28 sie, 2010 13:11
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: Mandez »

SCPH-77004 ModChip (ModboChip)

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

hem, wszystko powinno chodzić pięknie ładnie i zgrabnie na tym chipie. Więc nie wiem. Płyta dobrej jakości. Być może (al eto nie napewno!!!) juz zmęczoenie lasera. Spróbuj inną grę nagrac i wtedy przekonasz się, jeśli tez wolno się wczytuje to laser.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Scooby
-#
Posty: 62
Rejestracja: wt 24 sie, 2010 11:46

Post autor: Scooby »

a czy PS2 jest przystosowany do "normalnego" odczytu płyt dwuwarstwowych?

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Mogę się mylić, ale:

Tak.

Dlaczego? bo wiele gier np Gran Turismo czy Killzone zajmują więcej niż 4,7 GB więc zostały nagrane na DL. Nie mam pewności gdyż nigdy nie piraciłem na PS2 (serio). Jak coś to tylko dla "kolegów" ale nigdy gra nie przekraczała objętości zwykłej płytki DVD.
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ