Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

uLauncher ELF

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Elkitrim
-#
Posty: 50
Rejestracja: czw 21 lip, 2011 09:42
Lokalizacja: Łosice

uLauncher ELF

Post autor: Elkitrim »

Mam problem z przeglądaniem plików znajdujących się na płycie DVD. A mianowicie uLauncher ELF albo pokazuję że płyta jest pusta albo że są pliki ale bez nazwy i rozmiaru. Mam tak z każdą płytą a chciałem odpalić linuxa Live.

Próbowałem też przez myPS2 ale płyta przestaję się kręcić przy wybieraniu jej do przeglądania.

Jakieś pomysły???

xzer0

Post autor: xzer0 »

Jakie masz pliki na płycie? ulanucher otwiera tylko elfy. Powiedz coś o tym linuksie. Masz slima?

Awatar użytkownika
Lee2
-#
Posty: 91
Rejestracja: ndz 22 lis, 2009 09:43
Kontakt:

Post autor: Lee2 »

też jestem zainteresowany tym tematem odnośnie linuxa na slimie
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

Awatar użytkownika
Elkitrim
-#
Posty: 50
Rejestracja: czw 21 lip, 2011 09:42
Lokalizacja: Łosice

Post autor: Elkitrim »

tak mam slima ale to jest Linux Live czyli wkladasz plytke i ladujesz elf ulauncherem. Plyta jest przygotowana jako film dvd video(nie jak esr) by ps czytal plytke . Jest on pobrany z oficjalnej strony kloadera czy jakos tak, teraz linku nie podam bo jestem na fonie ale jutro wejde na komputer i jesli ktos bd chcial to podam.



Ps. Mam tez linuxa na pendrajwie od paczki fmcb od XSA czy jak mu tam ale on sie mie laduje pokazuje sie ekran loading please wait cos sie robi i nic. Po wlozeniu plytki z linux live cos sie laduje pokazuje sie konsola i cos wyskakuje i nic. Jutro opisze dokladniej na kompie bo na fonie nerwow dostaje piszac tak.
Playstation Portable 3004 Piano Black 6.20 PRO-C Perm.
Playstation 2 SCPH - 77004 Free McBoot 1.8b PL
Playstation 3 FAT - COBRA 7.00 mixed with Rogero 4.46

Awatar użytkownika
Lee2
-#
Posty: 91
Rejestracja: ndz 22 lis, 2009 09:43
Kontakt:

Post autor: Lee2 »

a możę z tej strony ??

Kod: Zaznacz cały

 http://www.mirrorservice.org/sites/download.sourceforge.net/pub/sourceforge/k/project/ke/kernelloader/
ja właśnie go pobieram bo czytałem na pebie temat odnośnie tego blackrhino, no ale chyba tamci użytkownicy odpuścili odpalenie tego na slimie bo coś nie było odp że działa jak należy
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

Awatar użytkownika
Elkitrim
-#
Posty: 50
Rejestracja: czw 21 lip, 2011 09:42
Lokalizacja: Łosice

Post autor: Elkitrim »

Pobrałem go z oficjalnej strony sourceforge.

Kod: Zaznacz cały

http://sourceforge.net/projects/kernelloader/files/BlackRhino%20Linux%20Distribution/Live%20Linux%20DVD/ps2livedvd_v2.7z/download
To że nie działa prawidłowo to było napisane i na głównej stronie kernelloadera czy jakoś tak. Jednak dla sprawdzenia dali Linux Live na DVD. I właśnie tu mam problem z uLauncher ELF. Nie czyta mi płyt. Pokazuje je puste albo jako nieznane pliki. w myPS2 przestaje się płyta kręcić. Tak jak napisałem wcześniej płyta jest przygotowana jako film DVD Video żeby ps czytał płytę. elf trzeba załadować uLauncherem.
Playstation Portable 3004 Piano Black 6.20 PRO-C Perm.
Playstation 2 SCPH - 77004 Free McBoot 1.8b PL
Playstation 3 FAT - COBRA 7.00 mixed with Rogero 4.46

ODPOWIEDZ