Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Free MC Boot na nieprzerobionej konsoli

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

innotic
-#
Posty: 4
Rejestracja: pn 18 lut, 2013 01:08

Free MC Boot na nieprzerobionej konsoli

Post autor: innotic »

Witam!
To mój pierwszy post tutaj, dotychczas nabierałem wiedzy jeśli chodzi o PS2 które niedawno sobie sprawiłem :) Jednak do rzeczy.

Wpadłem na pomysł instalacji w/w exploita z płyty DVD-Video. Działo by się to na tej zasadzie, że używając jakiegoś kreatora do robienia menu DVD, wplótłbym tam między filmy ELF'a uruchamiającego instalację. Skoro PS2 czyta nagrywane DVD, to może mogłoby się to udać. Nie poczyniłem jeszcze żadnych kroków w stronę poznania struktury płyty DVD z powodu braku czasu. Zanim na dobre się za to wezmę chciałbym zasięgnąć opinii bardziej doświadczonego grona - może ktoś próbował, może ktoś zna powody dla którego nie da rady tego zrobić?

Zapraszam do dyskusji.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Witaj.
Wiesz, z teoretycznego punktu widzenia możliwe jest zrobienie takiego czegoś. No ale gdyby było to możliwe, to nie powinien na to wpaść jakiś osobnik już kilka lat temu?
Pomysł nie jest głupi i jestem ciekaw co powiedzą na niego forumowicze bardziej znający się na FMCB.

innotic
-#
Posty: 4
Rejestracja: pn 18 lut, 2013 01:08

Post autor: innotic »

Dlatego też o to pytam. Z grubsza jest to nieco inne wykorzystanie metody podmieniania pliku w oryginalnych grach (metoda z plikiem ELF jako drugi poziom gry), więc mogłoby to zatrybić :)
Z drugiej strony tak jak mówisz - trochę to naiwne myśleć że nikt tego nie próbował.

innotic
-#
Posty: 4
Rejestracja: pn 18 lut, 2013 01:08

Post autor: innotic »

Po kilku próbach stwierdzam, że jest to niemożliwe:
Wszystkie dodawane przez nas pliki do DVD zostają przekonwertowane na inne formaty, przez co w wynikowym obrazie nie ma możliwości zachowania rozszerzenia ".ELF"

ODPOWIEDZ