Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Prosze o pomoc! [KUPNO PS2 SLIM/FAT]

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

sebaeq
-#
Posty: 2
Rejestracja: pn 01 kwie, 2013 21:35

Prosze o pomoc! [KUPNO PS2 SLIM/FAT]

Post autor: sebaeq »

Witam jestem zdecydowany na kupno ps2 , mam dylemat tylko z dobraniem konsoli na allegro jest tego masa i nie wiem ktora wybrac wole dac te 30-80zł wiecej niz latac co chwile do servisu lub sie denerwowac.
Znajomy posiada ps2 slim model 75004 jest tam rowniez znaczek 5D(nie wiem czy to ma znaczenie) + karta 64MB + 1 pad za 150zł, wydaje mi sie ze jest to pad od ps1 (jest siwy i nie posiada napisu dualshock)
Z tego co widze na forach wiekszosc doradza slima poniewaz wymiana lasera to tanie rzeczy ,ale zas w Fat mozna podlaczyc dysk .Zastanawia mnie czy przez taki dysk gry beda dzialac plynnie i nie bedzie problemu z grami nawet znalazlem jeden na allegro :

http://allegro.pl/dysk-250gb-pelen-hito ... 08612.html

Siedze od paru dni na forach i nie wiem czym sie kierowac wsumie gry uzywane nie sa juz takie droge ,ale tez fanie miec gry na dysku ktore sie nie porysuja i nie trzeba ich przekladac. Widzialem na allegro te nowe modele ale z tego co czytalem nie dziala na nich Mc boot czy jakos tak . Bardzo prosze o pomoc kogos doswadczonego nie chce kupowac gowna myslac ze kupilem cos fajnego :!:

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Moim zdaniem najlepszy zestaw to ps2 Fat z dyskiem twardym. Żadnego bawienia się z płytami, nie musisz się martwić o szybko padający laser. Gry z dysku twardego ładują się dużo szybciej niż z płyt, savy możesz zapisywać na dysku twardym. Jedyna wada takiego zestawu to cena NA+HDD to ok. 200zł.
sebaeq pisze:Znajomy posiada ps2 slim model 75004 jest tam rowniez znaczek 5D(nie wiem czy to ma znaczenie)
Ten znaczek potrzebny jest tylko przy modelach 9000x, bo tylko niektóre wersje można przerobić FMCB.
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

sebaeq
-#
Posty: 2
Rejestracja: pn 01 kwie, 2013 21:35

Post autor: sebaeq »

Mogłbyś mi powiedzieć co dokładnie bede musiał kupic do całego zestawu?? zeby dzialalo wszystko bez problemu bo nie chce kupic konsoli itp potem sie okaze ze z tym modelem to nie dziala czy cos w tym stylu.
Dysk +Adaptor+PS2 FAT + karta z Mc boot tak?
Bede bardzo wdzieczny jezeli pomozesz mi , wszystkie fora ps2 juz swieca pustkami

Awatar użytkownika
kurek2012
-#
Posty: 200
Rejestracja: czw 25 paź, 2012 14:16

Post autor: kurek2012 »

jak masz już kupować to kup tą( tylko jest USZKODZONY LASER) ...podaj link

http://allegro.pl/ps2-network-adapter-h ... 83684.html
PlayStation 2 FAT SCPH-30003 FMCB N/A 200GB HDMI
PlayStation 2 slim SCPH-75004 FMCB
PlayStation 3 super slim CECH-4304A
PlayStation 4 CUH-1000A
PSP SLIM 3004
PSVITA PCH-1004
Commodore 64

ODPOWIEDZ