Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Problem z PS2 Slim

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Bandicoot
-#
Posty: 2
Rejestracja: wt 01 sty, 2013 10:31

Problem z PS2 Slim

Post autor: Bandicoot »

Witam. Mam problem z PS2 Slim, model 77004. Kupiłem ją 2 dni temu w Lombardzie. Sprzedawca zapewniał mnie, że przed wystawieniem jej w sklepie była sprawdzana i wszystko działa bez zarzutu. Wróciłem do domu i chciałem sobie pograć w NFSMW. Po włączeniu konsoli byłem bardzo rozczarowany. Przejechałem 2 wyścigi i w końcu podczas wczytywania 3 wyścigu konsola się zawiesiła. Zresetowałem ją i włączył sie browser. Płyta się wczytywała, w końcu chyba po 2 minutach gra się wczytała. Wyskoczyło logo PS2 i dalej nic się nie działo, był czarny ekran. Sprawdzałem wszystkie gry, jakie mam i było to samo. Jedynie The Getaway: Black Monday i Gran Turismo 4 wczytały się do menu głównego, nic więcej nie działało. Wszystkie gry są ORYGINALNE i nie mają ani jednej rysy. Dodam jeszcze, że podczas wczytywania laser bardzo głośno chodził. Po kilku godzinach "odpoczynku" konsoli gra wczytuje się za pierwszym razem (bez browsera), lecz po kilku minutach gry konsola się zawiesza i dzieje się z powrotem to, co jest opisane wyżej. Płyty i soczewka lasera były czyszczone perfumami i delikatną szmatką, laser pałeczką. Proszę o pomoc, gdyż ja się na tym absolutnie nie znam. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

wymień laser, im glosniej chodzi laser tym gorzej. tak na przyszlosc nie czysc kosmetykami oczka lasera
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

chrumcio
-#
Posty: 106
Rejestracja: śr 28 wrz, 2011 19:08
Lokalizacja: Z krainy staroci
Kontakt:

Re: Problem z PS2 Slim

Post autor: chrumcio »

Bandicoot pisze:...Sprzedawca zapewniał mnie, że przed wystawieniem jej w sklepie była sprawdzana i wszystko działa bez zarzutu...
I to był twój błąd że na miejscu nie sprawdzałeś.
Rozkręć ją i zobacz czy nie jest nic poluzowane.Konsola przerobiona ? bo jeśli tak to może być wina tego że ktoś dojechał laser poprzez złe wypalanie płytek :/

Bandicoot
-#
Posty: 2
Rejestracja: wt 01 sty, 2013 10:31

Post autor: Bandicoot »

Z tego, co mi wiadomo, konsola jest nieprzerobiona. A z tymi perfumami nie wiedziałem, już będę pamiętał.

ODPOWIEDZ