Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Pytanko w sprawie Free MC Boot'a

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

ares101
-#
Posty: 2
Rejestracja: pn 20 maja, 2013 16:51

Pytanko w sprawie Free MC Boot'a

Post autor: ares101 »

Witam, chcialbym wgrac kolezance na karte pamieci free mc boot'a. Lecz ani ja, ani Ona nie posiadamy chipa lub swapa magica by odczytac nagrana plytke CD (ktora jak wiadomo trzeba nagrac). lecz ja posiadam na swojej karcie pamieci Free MC Boota i tutaj chcialem postawic pytanie, czy jest mozliwosc zeby odczytac ta plytke z mc bootem za pomoca karty? Mam nadzieje ze w miare jasno to wyjsnilem, inaczej mowiac chce zastapic chipa/swapa - karta pamieci ze mc bootem

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Wrzuć pliki Free MC Boota na jakiś nośnik danych, chodzi mi o pendrive'a. Następnie odpal na swojej konsoli uLaunchELFa, którego powinieneś mieć. Oczywiście musi być włożony pendrive, Twoja karta pamięci i karta koleżanki w drugim slocie kart pamięci. W uLauchELFie wchodzisz w "MASS:", potem szukasz pliku elf i odpalasz go. Później bierzesz Multi Version Install i wybierasz Memory Stick 2, o ile włożysz jej kartę w drugi slot. Instalacja przejdzie i FMCB powinno chodzić.

Mam nadzieję, że wytłumaczyłem dosyć jasno, ale jeśli będziesz miał jakieś problemy, to pisz w tym poście :).

Pozdrawiam :).

ares101
-#
Posty: 2
Rejestracja: pn 20 maja, 2013 16:51

Post autor: ares101 »

Ok, dzieki za wyjasnienie :D Jutro sie za to wezme, po wszystkim napisze jak poszlo. Dzieki wielkie!

ODPOWIEDZ