Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Nie działają gry na FMCB

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Matt26
-#
Posty: 2
Rejestracja: pn 22 lip, 2013 19:29

Nie działają gry na FMCB

Post autor: Matt26 »

Witam.

Dostałem PS2 slim od kolegi bez żadnej karty pamięci to pożyczyłem od drugiego kolegi kartę z Free mcBootem nagrałem dwie gry GTA VC Story i GoW ale żadna nie zadziałała mi nagrałem je tak że plik ISO zpatchowałem przez ESRDiscPatcher potem w Alcohol 120% wybierałem Kreator nagrywania--->Wybierałem plik ISO z grą(patchowany)--->ustawiałem profil PS2--->Brałem najniższą prędkość 4x i po nagraniu płyty wkładałem do PS2 pokazało się logo FMCB ale nie było kolorowego obrazu i gry nie zostały wczytane. Wie ktoś może jak to mam poprawnie zrobić?

Matt26
-#
Posty: 2
Rejestracja: pn 22 lip, 2013 19:29

Post autor: Matt26 »

Nikt nie wie nic na ten temat?

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Hm... Może nie wkładaj gry przy włączaniu konsoli, tylko dopiero wtedy, gdy wcześniej odpalisz ESR na konsoli.

ODPOWIEDZ