Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

konfiguracja PCSX2

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Opol
-#
Posty: 1
Rejestracja: pt 26 lip, 2013 00:12
Kontakt:

konfiguracja PCSX2

Post autor: Opol »

Witam ...jestem nowy i kompletnie zielony jeśli chodzi o sprawy komputerowe ;P ....problem mam taki że mam wersję PCSX2 1.0.0 i gdy próbuję konfigurować ustawienia Pada (marki Apollo) to po prostu nie działa :) ...jak zmieniam opcje np. na klawiaturę by zmieniać to działa normalnie - klik strzałka - i jest zapisane ....a nie mogę znaleźć opcji na pada -,- klikam wszystkie przyciski po kolei jednak ic się nei zmienia jak próbuję ustawić coś na padzie ...ze 3 miesiace temu grałem na nim w gre na PC assasin creed 2 to działał bez zarzutu a teraz jakby go komputer nie znajdował. proszę o pomoc co mogę zrobić by móc ustawić na nim opcje bo chciałbym pograc w gry z ps2 :(

ODPOWIEDZ