Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

PCSX2 - zawiesza się.

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
MateuszTF
-#
Posty: 6
Rejestracja: ndz 16 cze, 2013 12:13
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze

PCSX2 - zawiesza się.

Post autor: MateuszTF »

Cześć, niedawno kupiłem całkiem niezłego kompa i postanowiłem się pobawić, w emulowanie PS2. Zainstalowałem PCSX2 (wersja 1.0.0.), męczyłem się trochę z ustawieniami i konfiguracjami, no ale udało się i odpaliłem z płyty NTSC-owego (Ameryka) Tekken Tag Tournament. Tytuł działa naprawdę dobrze, idealnej emulacji nie ma ale jest w pełni grywalny i da się prowadzić normalną rozgrywkę. Pojawia się jednak problem. Po kilku minutach pracy, emulator po prostu się "zawiesza" (gra się zatrzymuje, liczba FPS-ów spada do 5-6, i program nie odpowiada). Czego to może być wina, bo komputer działa bez problemu i nie laguje, nie tnie się (więc raczej nie w tym rzecz, że sprzęt nie wyrabia). Jakby coś było potrzebne, to mogę podać specyfikacje kompa czy dać screeny z ustawień/konfiguracji/pluginów emulatora. Płyta jakieś ryski ma, ale nie wydaje mi się żeby była tak zajechana, by emu samo się wieszało.
BTW - A żeby było śmieszniej, uruchamiałem także m.in. Tekkena 4 czy 5. Też nie było idealnej emulacji, ale dało się grać i ani razu gra/emu nie zaliczyła zwiecha.

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Ten emlator jest niedopracowany więc możliwe że tak musi być, ew pobaw się konfiguracją

ODPOWIEDZ