Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

FMCB SWAP MAGIC I INNE

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Leon_S_Kennedy
-#
Posty: 5
Rejestracja: sob 24 sie, 2013 14:22

FMCB SWAP MAGIC I INNE

Post autor: Leon_S_Kennedy »

Witam . Nabyłem za grosze ostatnio ps2 , mam niby ps3 ale to nie to samo jak wiecie z resztą, kiedyś pamietam jak mialem ps2 bawiłem się w to fmcb itd , a teraz średnio pamietam co i jak z tym było , dzieki poradnikom na forum połączyłem sobie konsolke z lapkiem który i tak praktycznie cały czas chodzi i gram w gry z niego , a teraz pytanie moje , czy da rade odpalać w ten sposób gry z psx ? czy koniecznie muszą one być na płytach ( żeby rzecz jasna działały jak należy ) i kolejne moje pytanie , natknąłem się na swap magic 3.6 i 3.8 w wersji wgrywanej na kartę jako .elf , i tu moje pytanie , czy to zdaje egzamin ? czy dzieki temu uruchomiłbym sobie gry z psx'a bez problemu ? . Z góry dzieki za odpowiedź i pozdrawiam

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Co do odtwarzania gier psx z dysku komputera... Jest to niemożliwe. Jak najprościej Ci to wytłumaczyć? Program, do otwierania gier to OpenPS2Loader, więc jak sam widzisz, służy on do otwierania gier PS2.

Swap Magic w elf'ie? Pierwsze słyszę i nie wiem jak i czy w ogóle to będzie funkcjonowało. Do otwierania gier z PSXa służy elf o nazwie PSX Launcher.

Leon_S_Kennedy
-#
Posty: 5
Rejestracja: sob 24 sie, 2013 14:22

Post autor: Leon_S_Kennedy »

Psx launcher , na jakiej zasadzie działa ? a co do tego swap magic , jest w elf'ie ^^

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

PSX Launcher... Jest to elf, który dorzucasz do FMCB. Niestety, musisz mieć jakiś oryginał, bądź demo z grą PSX. Dla gier ściąganych w regionie NTSC, potrzebny będzie Ci jakiś oryginał z tego samego regionu. Tak samo w PAL.

Leon_S_Kennedy
-#
Posty: 5
Rejestracja: sob 24 sie, 2013 14:22

Post autor: Leon_S_Kennedy »

a to na kiego grzyba mi ten program , skoro po starcie płytki oryginalnej wystarczy podmiankę zrobić i i tak zadziała ? ;o

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

Uruchamiasz program > wkładasz oryginała > otwierasz klapę (zatyczki obowiązkowe) > wkładasz pirata > zamykasz > wciskasz X i grasz. Jest to lepszy sposób od zwykłej podmianki bo program wyhamuje płytę.

Leon_S_Kennedy
-#
Posty: 5
Rejestracja: sob 24 sie, 2013 14:22

Post autor: Leon_S_Kennedy »

W sumie racja, dzieki za odpowiedz ^^

ODPOWIEDZ