Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Fat+nowe pady czy Slim i granie z HDD?

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

boro0005
-#
Posty: 4
Rejestracja: sob 10 sie, 2013 21:52

Fat+nowe pady czy Slim i granie z HDD?

Post autor: boro0005 »

Witam,
Mam taki dylemat:
Posiadam srebrnego FATa w którym nie działają oba pady (leżały długo w szafie i teraz niektóre przyciski nie działają - czyściłem ale nie pomogło). Chcialem odświeżyć swoją konsolę i zainteresowałem się graniem z HDD poprzez połączenie z PC. Niestety podobno wydajność jest taka jak przy graniu z portu USB. Wcześniej myslalem zeby kupić używanego Slima z padami (wydatek ok 200zl) i grać przez kabel Ethernet, ale jeśli wydajność jest taka sama co w usb to nie lepiej kupić dużego pendriva (lub nadal grać na płytach) i nowe pady? Proszę o rady co się bardziej opłaca :) Najlepiej byłoby mieć NA+HDD ale to koszt przekraczający koszt konsoli

Leon_S_Kennedy
-#
Posty: 5
Rejestracja: sob 24 sie, 2013 14:22

Post autor: Leon_S_Kennedy »

Pierwsze słysze że wydajność taka sama jak z usb , gram teraz cały czas właśnie tym sposobem PS2-PC i ani żadnych loadingów ani nic nie miałem a gram sporo ^^ Pozdro

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Slim i granie przez pc, chyba że fat ma sprawny laser to kup pada

ODPOWIEDZ