Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

pomoc z wyborem modelu

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

noktel
-#
Posty: 3
Rejestracja: pt 10 kwie, 2009 18:49

pomoc z wyborem modelu

Post autor: noktel »

Witam wszystkich! Przymierzam sie do kupna starego juz ps2 . Bo w nowych grach brakuje mi czegoc... Intersowaly by mnie takei gry jak MGSy, Call of Duty, I Medal of Honor i oczywiscie Tekken. I tutaj kieruje do Was swoja prośbe , jaki model ps2 potrzebuje , aby mi "kopie" tych gier dzialaly i czy swap magic czy chip? Prosze o wyrozumialosc bo moja przygoda z PS skonczyla sie na ps1...jeszcze nawet psone nie bylo...

Awatar użytkownika
torencik
-#
Posty: 131
Rejestracja: pt 04 sty, 2013 22:53

Post autor: torencik »

Hm najlepszy dla ciebie był by fat bo ma wejście na dysk ale musiał byś kupić network adaptor który kosztuje 100-200zł z dyskiem.Najlepszy model to SCPH-50004 ponieważ ma mocny laser.Do odtwarzania piratów musisz mieć program FMCB który instaluje się na memorce ale musisz mieć wgrany program HD loader.Dzięki FMCB będziesz mógł odtwarzać gry z pendrive i z płyt ale będziesz potrzebował programów które trzeba wgrać na memorkę żeby to wszystko działało.Albo wystarczy chip jeśli chcesz taką konsole polecam ci slim 75001.Jak chcesz dowiedziec się czegoś więcej pisz pw.
Obrazek[/URL]

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

W tych czasach to jedynym kryterium to stan lasera. Jak on jest dobry to wszystko też (no prawie). Uważaj na najnowszy model 90004, którego przerobisz jedynie chipem co w tych czasach jest nieopłacalne. Jedynie wystrzegaj się tych modeli:

- 50004 fat (wadliwy model, jarał się w nim układ sterujący stacją dysków i przy okazji cewki lasera. Można się przed tym zabezpieczyć, ale trzeba ingerować w elektronikę ( Romeo mod, summ0ne fix)

- 70004 CB (pierwszy slim V12, tak jak wyżej ma wady konstrukcyjne i jarał się układ i cewki. Można w nim dolutować wyjście ATA na dysk twardy)

Ale są też najlepsze modele:

- 70004 ( to nie ten sam co wyżej. Nie ma dopisku CB. Wygląda tak samo, ale jest poprawiony. Ma odpowiednie zabezpieczenia które nie pozwolą aby się coś zjarało. Można dolutować wyjście ata na dysk twardy od pc, w nowszych modelach nie da się tego zrobić)

- 39004 fat (jak dla mnie czołg. Zero wad konstrukcyjnych)

Generalnie każde przerobione ps2 lub w którym używano swap magic jest w słabym stanie. Dlatego pytaj się jak była używana konsola i nie kupuj przerobionych. Lepszym wyjściem jest FMCB.

noktel
-#
Posty: 3
Rejestracja: pt 10 kwie, 2009 18:49

Post autor: noktel »

Wielkie dzięki za obszerna odpowiedz! będę powoli czegoś szukał...

ODPOWIEDZ