Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

PCSX2 - Problem z wyświetlaną grafiką

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Deadlyblonde
-#
Posty: 1
Rejestracja: sob 16 lis, 2013 16:33
Lokalizacja: Lubiąż
Kontakt:

PCSX2 - Problem z wyświetlaną grafiką

Post autor: Deadlyblonde »

Cześć.

Dzisiaj zainstalowałem PCSX2 1.0.0, odpaliłem sobie grę Maximo Army of Zin, ale pojawił się problem z wyświetlaną grafiką, ponieważ wokół postaci pojawił się dziwny cień, który wraz z jej ruchami się powiększa. Nie wiem czy to moja wina przez złe skonfigurowanie pcsx czy może coś innego. Bardzo proszę o pomoc osób obcykanych w tym emulatorze.

Obrazek

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Możliwe, że źle dobrałeś pluginy, na PCSX2 każda gra ma swoją konfigurację, a niektóre gry po prostu nie będą działać jak powinny. Sam mam problem z Fifą Street 2, mam do wyboru bardzo rozmazany obraz (ale wyświetla wszystkie, wszystko działa), lub ostry obraz (ale nie ma tekstur boiska i bardzo źle się gra) i szukając odpowiedzi na różnych forach dowiedziałem się, że tak już musi być i nic się z tym nie zrobi.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

ODPOWIEDZ