Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Problem z Fat 39004

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

guru25
-#
Posty: 1
Rejestracja: wt 03 gru, 2013 21:26

Problem z Fat 39004

Post autor: guru25 »

Witam
Moj problem polega na tym iz moja konsola jest przerobiona chipemi widac bo ja rozbieralem ze uklad jest wlutowany profesjonalnie a laser byl jeszcze na gwarancji(ktos kupil i go wymienil w firmie Komtech).
Problemem jest to ze naciskam przycisk power i swieci zielona dioda ale brak niebieskiej diody tj.zero reakcji oraz zasilania drugi to nie krecacy sie laser oraz gdy podpinam kabel antenowy do konsoli to brak obrazu wentylator chodzi i chlodzi.
Jesli ktos sie spotkal z takim problemem to prosze o pomoc lub porade
PS tasma reset edject wymieniona a moze plytka na ktorej jest przycisk reset jest uszkodzona ale moje pytanie brzmi czy jest to sprzezone z laserem gdzie brak reakcji oraz ze nie ma obrazu(chodzi mi o tak zwany uklad zamkniety by przewodzil prad)
Sorrki nie znam sie
Czekam na pomoc
Pozdrawiam

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

Spalony układ ba5815fm lub bezpiecznik chroniący ten układ. Zmierz czy bezpiecznik przewodzi. Bezpieczniki są oznaczone literami PSXX (gdzie xx to numer). Jak nie przewodzi to wymień. Nigdy nie mostkuj bezpieczników. Co do tego układu to mogły też się spalić cewki lasera. Radzę zmierzyć opór na nich.

ODPOWIEDZ