Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Nie ładuje wszystkich gier

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

rfk91
-#
Posty: 2
Rejestracja: pn 12 sie, 2013 11:43

Nie ładuje wszystkich gier

Post autor: rfk91 »

Witam, mam przerobioną PS2 FAT. Gdy wkładam Good Of Warr gra się normalnie odpala. Dzisiaj pobrałem z tego forum Fife 14 i zawiesza się na logo EA... Wcześniej próbowałem zainstalować FMCB i też się zawiesiło na czarnym ekranie.

Co radzicie ?

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Post autor: Jason66 »

Ja też miałem daawniej problem z Fifą na PS2, ale z jedenastką. A płyta wydaje jakieś dźwięki podczas gdy na tv jest logo EA?

rfk91
-#
Posty: 2
Rejestracja: pn 12 sie, 2013 11:43

Post autor: rfk91 »

Tak, zawiesza się na logu EA. Poszukałem trochę w necie i podobno nagranie na DVD-R może pomóc. Później sprawdzę i dam znać :-)

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

Źle nagrane fify zawieszają się. U siebie też tak mam.

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Post autor: Jason66 »

A ty nagrywasz na plusach? :D moim zdaniem minusy są 100% lepsze, plusy są chyba do nagrywania plików multimedialnych czy coś... a i tak kiedyś nagrałem z 2 gry i baardzo krótko trzymały...

@UP - powiadasz, że źle nagrane się zawieszają :D ja w jedenastkę pocinałem ok. rok i jako ,,zostań gwiazdą" miałem statut legendy, a w karierze menadżera 4 sezony przegrane, a tu nagle się zaczęło zawieszać... a zawsze chodziło jak marzenie :D wydaje mi się że Fifa na PS2 jest z natury taka, że nawet przy nieporysowanej płycie, ale przy często ,,granej" po jakimś czasie są błędy.

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

U mnie podobnie było. Grałem, grałem i nie działa. Kiedyś jak wypaliłem to na starcie się zawieszała. Już na szczęście nie nagrywam gier.

ODPOWIEDZ