Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

DVD+R DL i gra PS2

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
InsanePL
-#
Posty: 14
Rejestracja: ndz 09 cze, 2013 17:21
Kontakt:

DVD+R DL i gra PS2

Post autor: InsanePL »

Witam ponownie, tym razem problem z DL. Program IMGBurn odpada bo moja nagrywarka LG nie obsługuje Booktype. Mam błąd podczas próby zmiany z + na -. Mam Director's Cut Rogue Galaxy i chciałbym wiedzieć jak wypalić płytę DVD+R DL by działała na ESR.
PSOne, PS2 Slim, PS3 Fat

Awatar użytkownika
kurek2012
-#
Posty: 200
Rejestracja: czw 25 paź, 2012 14:16

Post autor: kurek2012 »

masz krótka instrukcje

PATCHOWANIE GIER

1. Przed przystąpieniem do patchowania, należy zapisać obraz kopii zapasowej gry zapisać w formacie „*.iso”.

2. Uruchamiamy program „ESRDiscPatcher.exe”.

3. Klikamy przycisk „PATCH”.

4. Wskazujemy miejsce na dysku, w którym znajduje się obraz „*.iso” kopii zapasowej gry. Następnie klikamy „Otwórz”.

5. Po zakończonym procesie patchowania pojawi się komunikat, który poinformuje nas o pomyślnym przebiegu procesu.


NAGRYWANIE KOPII ZAPASOWYCH NA DVD

1. Uruchamiamy program „SetupDVDDecrypter_3.5.4.0.exe”.

2. Klikamy przycisk „Mode”, wybieramy „ISO”, a następnie „Write”.

3. Wybieramy ścieżkę do obrazu kopii zapasowej gry, zapisanej na dysku komputera.

4. Następnie wybieramy prędkość zapisu na płycie DVD, zazwyczaj powinna ona znajdować się w przedziale 2,4x- 4x. Nagrywaj na dobrej jakości nośnikach np.(sony, tdk, verbatim).

5. Na koniec klikamy przycisk nagrywania.

6. Po zakończonym procesie zapisu, program automatycznie wysunie nagraną płytę z nagrywarki.

UWAGA !!! . Do nagrywania gier używaj dobrej jakości płyt, (sony, tdk,verbatim) z tymi nie miałem nigdy problemów. I oczywiście nagrywaj z prędkością x4 nie większą.
PlayStation 2 FAT SCPH-30003 FMCB N/A 200GB HDMI
PlayStation 2 slim SCPH-75004 FMCB
PlayStation 3 super slim CECH-4304A
PlayStation 4 CUH-1000A
PSP SLIM 3004
PSVITA PCH-1004
Commodore 64

ODPOWIEDZ